1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ziraat Bankası POS Cihazı Komisyon Oranları Kaçtır?
Ziraat Bankası POS Cihazı Komisyon Oranları Kaçtır?

Ziraat Bankası POS Cihazı Komisyon Oranları Kaçtır?

A+A-

Ziraat Bankası POS Cihazı komisyon oranı, faydalanacağınız kampanyaya ve ciro limitinize göre değişiklik göstermektedir. Peki Ziraat Bankası'nın POS kampanyaları nelerdir ? Güncel olan 4 ana POS kampanyası aşağıda bulunmaktadır:

  • Standart POS Kampanyası: En fazla tercih edilen POS Cihazı kampanyasıdır. POS cihazları kabloludur.
  • Ziraat Bankkart POS Kampanyası: Ziraat Bankası bünyesindeki kartlar için taksit seçeneği bulunmakla beraber ComboLira avantajı da bulunmaktadır.
  • Başak POS : Ziraat Bankası ile çalışan çiftçilerimiz için yapılmış Başak POS kampanyası, çiftçilere özel bir uygulamadır.
  • Doktor POS : Özel muayenesi olan doktorların faydalanabildiği kampanyadır.

Ziraat Bankası POS Komisyon Oranları Nasıldır?

Ziraat Bankası'nın uyguladığı POS komisyon oranları yüzde üzerinden belirlenir.Kredi kartları için uygulanan komisyon oranı %1,30'ken bu oran banka kartlarında %1,10 civarındadır.

Ziraat Bankası POS cihazlarının içerisinde Sabit Ücretli POS cihazlarında ödeme seçenekleri belirli şartlar ile sabitlenmektedir. Buna ek olarak kullanıcılara yönelik 4 taksit imkanı da sunulmaktadır. İster peşin isterse taksit şeklinde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı Numarası

Ziraat Bankası'nın POS cihazı temin eden müşterileri için destek sağlamak amacıyla sunduğu bir hat mevcuttur. Bu hat ile POS cihazı ile ilgili yardım talepleri ve teknik destekleri kolaylıkla iletebilir, destek alabilirsiniz. Bu numaradan yalnızca Ziraat Bankası POS müşterileri yararlanabilmektedir. POS cihazı hakkında her türlü desteği bu numara ile alabilirsiniz.

Ziraat Bankası POS destek hattı 0850 202 35 00 numarası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu numara aracılığıyla malzeme teminatı da yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle birebir görüşebilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Başvuruları Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası aracılığıyla POS başvurusunda bulunabilmek için bankanın resmi web adresi üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz. İsterseniz direkt olarak banka şubesine de gidebilir başvuru formunu orada doldurabilirsiniz.

Başvuru formu yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra kabul veya red dönüşü tarafınıza yapılacaktır. Ziraat Bankası POS Cihazı başvuruları için bu iki yöntemden birini deneyebilirsiniz.

Ziraat bankası çiftçilerimiz için tarım kredisi vermektedir. Bu krediden faydalanmak ve öncesinde bilgi almak isterseniz Ziraat Bankası Tarım Kredisi isimli makalemizi okuyabilirsiniz.