1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ziraat Bankası Mobil Uygulamaya Giriş Sorunu
Ziraat Bankası Mobil Uygulamaya Giriş Sorunu

Ziraat Bankası Mobil Uygulamaya Giriş Sorunu

A+A-

Ziraat Bankası mobil uygulama giriş sorunu; Türkiye'nin önde gelen bankası olan Ziraat Bankası mobil uygulaması için giriş yapmak isteyenler sorunla karşılaştı. Ziraat Bankası kullanıcılar mobil uygulama kullananlar ya da internet bankacılığı kullanıcıları giriş yapmak istediklerinde " İsteğinizi şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " yazısıyla karşılaştılar.

Ziraat Bankası Mobil Uygulamaya Giriş Sorunu

Ziraat Bankası mobil uygulama kullanarak kira, vergi, kredi kartı ödemesi ya da diğer ödemeler ve para gönderimi yapacak olanlar bugün büyük bir şokla karşılaştı. Bugün ödemesi olan binlerce Ziraat Bankası müşterisi uygulamaya giriş yapmak istediklerinde büyük bir şokla karşılaştır. Bunun üzerine mobil uygulama kullanıcılar hemen müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinmek istedi. Müşteri temsilcilerinden de " Ziraat Bankası Destek için özel mesajınız detaylı bir şekilde ZiraatDestek DM'ye iletirseniz size yardımcı olmak isteriz " yanıtını aldılar. Ziraat Bankası Uygun Kredi Başvurusu Ziraat Bankası Mobil Uygulamaya Giriş Sorunu

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Sorun

Ziraat Bankası mobil bankacılık sorunu dışında internetten giriş yapmak isteyen müşterilerin de giriş sorunu yaşamaktadır. Ziraat Bankası internet şubesi giriş sorunu ile karşılaşanlar müşteri hizmetlerini arayarak Ziraat Bankası internet şubesi çalışmıyor konusunda bilgi istedikleri belirtildi. Binlerce müşterisinin işlem yapmakta zorlandığı anlarda, yoğun bir telefon trafiği yaşanmaya başlandı. Bütün herkese yardımcı olamayacakları için, müşteri hizmetlerindeki personel elinden geldiği kadar müşterilerinin işlemlerini yapmaya çalışıyor.

Ziraat Bankası Mobil Uygulama Çöktü Mü?

Ziraat Bankası müşterileri mobil uygulamaya giremedikleri gibi hemen akıllarına Ziraat Bankası mobil uygulama çöktü mü? sorusu geldi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi isteyenlerin ilk sorduğu soru da Ziraat Bankası giriş yapılmıyor sebebini öğrenebilir miyim olmuştur.