1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ziraat Bankası Kredi Borçlarınızı Kapatmak İçin Hazırlıklara Başladı! Peki Hangi Kredi Borçlarını Kapatacak?
Ziraat Bankası Kredi Borçlarınızı Kapatmak İçin Hazırlıklara Başladı! Peki Hangi Kredi Borçlarını Kapatacak?

Ziraat Bankası Kredi Borçlarınızı Kapatmak İçin Hazırlıklara Başladı! Peki Hangi Kredi Borçlarını Kapatacak?

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi için yeşil ışık verdi. Yapılan kredi sayesinde vatandaşlar zor durumdan kurtulmak adına destek veriliyor. Borç kapatma kredisi nasıl alınır? Borç kapatma kredisi kimlere veriliyor? Detaylar haberimizde paylaşımı sağlandı.

A+A-

Ziraat Bankası yeni kredisinde vatandaşların büyük problemini çözmek istiyor. Devlet destekli olarak borç kapatma kredisi için çalışmalara başlangıç verildi. Borç kapatma kredisi yüksek limit kullanılması ile uygun vade oranları ile hareket ediliyor.

Ziraat Bankası bireysel müşterilerine verilecek olan kredi de 50.000 TL'ye kadar işlem sağlanabiliyor. Yapılan oranı ise 36 ay olarak belirlendi. Kredinin can alıcı noktası ise ödemelerini 3 ay sonra ödemesi başlangıç sağlanarak vatandaşa destek çıkılıyor.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisine Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası borç kapatma kredisine başvuru sağlamak için internet şubesi üzerinden veya mobil şube üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası bireysel müşterisi değilseniz banka şubelerine giderek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Başvuru yaptığınızdan itibaren hızlı bir değerlendirme yapılarak işleminiz sağlanacaktır. Aynı gün içerisinde çıkan başvuru sonucu sonrasında onay gelmesi halinde direkt olarak hesabınıza para yatırılacaktır. Herhangi bankanın borcunu bu şekilde kapatarak yeni ödemenize 3 ay sonra ertelemeli olarak başlatabilirsiniz.

Ekonomik durumlardan dolayı sıkıntı çeken vatandaşlar için müjdeli haber olarak yerini alıyor. Başka bankada borcu bulunan kişiler tek bir yere toplanmasını sağlayarak aylık ödemesinde ciddi bir düşüş sağlayabilir. Krediler onaylanması için kredi notunun da büyük önemi bulunuyor. Ziraat Bankası bu tür vakalara karşı da daha iyimser davranarak hareket ediyor. Detaylı bilgi için Ziraat Bankası şubelerine veya Ziraat Bankası Çağrı merkezine arama sağlayarak bilgi alabilirsiniz.