1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank Vatandaşlar, 6500 TL ödeme nasıl olacak?
Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank Vatandaşlar, 6500 TL ödeme nasıl olacak?

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank Vatandaşlar, 6500 TL ödeme nasıl olacak?

Kamu bankaları üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden emekli maaşları alması durumunda 6500 TL'ye kadar ödeme imkanı sağlanacak. Nakit kredi olarak bayrama kadar verilecek olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin bu bankalar üzerinden emekli maaş alması yeterli olacak. 

A+A-

Size en yakın banka şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ziraat Bankası Halkbank VakıfBank, emekli kredisi olarak sadece 6500 tl ödeme yapmıyor. Emekli maaşı hesabınız ile kredi kullanabilir başvurunuzu gerçekleştirebilir ve emekli maaş hesabınız üzerinden istediğiniz limitlerde kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, ayrıca, maçlarını bu bankalara taşımaları durumunda da 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından faydalanabilecektir. 

Nakit ihtiyacı olan kişiler sadece kamu bankalarından bu işlemleri yapmayacak. Akbank Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Finansbank üzerinden de emekli maaş almanız durumunda bu bankaların yapmış olduğu kampanyalara katılarak, hemen ödemenizi alabilirsiniz.