1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Vakıfbank Pos Cihazı Alabilmek İçin Başvuru İşlemleri, Komisyon Oranları
Vakıfbank Pos Cihazı Alabilmek İçin Başvuru İşlemleri, Komisyon Oranları

Vakıfbank Pos Cihazı Alabilmek İçin Başvuru İşlemleri, Komisyon Oranları

A+A-

Vakıfbank'ın uyguladığı pos cihazı ücreti ve pos cihazından aldığı komisyonlar, sunulan kampanyalar ve taahütlere bağlı olarak değişmektedir. Vakıfbank'ın sunduğu pos hizmetinden faydalanmak ve öncesinde bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank'ın uyguladığı pos cihazı ücreti ve aldığı komisyonlar, sunulan kampanyalar ve taahütlere bağlı olarak değişmektedir.  Vakıfbank POS hizmeti ile beraber komisyon miktarları birçok değişkene bağlıdır.

Bu oranlarla beraber daha yüksek cirolara sahip olan işletmeler farklı komisyon oranları ile ödeme yapmaktadır. Hem aylık ciro hem de kullanılan pos, uygulanacak komisyonun oranını değiştiren etkenlerdendir.

Vakıfbank, eski müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar sunmaktadır. Yıllardır kendisiyle çalışan müşterileri için hazırladığı bu kampanyalardan biri de sunduğu özel komisyonlardır.

Vakıfbank'ın sunduğu Tarım Kredisi'nden yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için makalemizi okuyabilirsiniz.

VakıfBank Sanal POS Çeşitleri Nelerdir?

Vakıfbank Sanal POS cihazı çeşitleri, müşterilerin duyduğu ihtiyaca ve elde ettiği aylık ciroya göre farklılık göstermektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber bu çeşitlenme gün geçtikçe artmaktadır. Popüler bazı pos türleri aşağıda verilmiştir:

MASA ÜSTÜ POS (SABİT POS)

  • Sabit telefon ve elektrik hattı ile çalışır.
  • Kredi kartı ve banka kartlarından işlem yapılmasını sağlar.

IP/ADSL POS

  • Yoğun işlem yapan ve ADSL üzerinden internete bağlı işyerlerinde kullanılır.
  • ADSL hattı üzerinden internet bağlantısı ile çalışır.

MOBİL POS

  • Satışlarını müşteri lokasyonunda gerçekleştiren firmalarda (toptancılar, restoranlar gibi) kullanılır
  • Sabit bir hatta ve elektriğe bağlı olmaksızın GSM veya GPRS üzerinden çalışabilir
  • Kredi kartı ve banka kartlarından kart okutularak işlem yapılabilir

SANAL POS/VPOS-Ortak Ödeme Sayfası

POS işlemlerinin kart bilgileri girilerek internet aracılığı ile elektronik ortamda fiziki bir POS kullanılmadan yapılabilmesini sağlayan bir uygulamadır. VPOS (Sanal POS), satıcının sattığı mal ve hizmetin bedelini teslim esnasında almasının mümkün olmadığı hallerde, satıcıya mal ve hizmet bedelini kredi kartıyla tahsil, alıcıya ise ödeme imkanı sunmak için bulunmuş yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntem internet üzerinden talimat vermek suretiyle bir mal ya da hizmetin alınmasını mümkün hale getiren bir yazılımı ifade etmektedir.

  • Web sitesi üzerinden satışlar içindir

YAZAR KASA POS

TARIMPOS

Vakıfbank Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Vakıfbank POS cihazı müşterilerine yönelik hat, bankaya üye olmuş işletmelere sunduğu özel bir hizmettir. POS cihazının kurulumu da dahil olmak üzere her türlü teknik sorunda bu hat üzerinden gerekli destek sağlanmaktadır.

Vakıf bank POS destek hattı numarası 0216 724 34 34 olmakla beraber bu numaradan gerekli bilgi ve teknik desteğe ulaşabilirsiniz. Hatta ihtiyacınız olan pos malzemesini de bu numara aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Vakıfbank Pos Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank'ın sunduğu pos cihazı hizmetinden yararlanabilmek içinVakıfbank şubelerine giderek başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Yine şubeler üzerinden müşteri temsilcisiyle güncel durumu takip edebilirsiniz.

VakıfBank POS cihazı kullanmayı düşünüyorsanız başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalı, ardından başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Herhangi bir red durumunda müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz.