1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vakıfbank İhtiyaç Sahiplerine Ertelemeli ve Düşük Faizli Kolay Kredi Verecek! Peki Şartları Nelerdir?
Vakıfbank İhtiyaç Sahiplerine Ertelemeli ve Düşük Faizli Kolay Kredi Verecek! Peki Şartları Nelerdir?

Vakıfbank İhtiyaç Sahiplerine Ertelemeli ve Düşük Faizli Kolay Kredi Verecek! Peki Şartları Nelerdir?

İhtiyaç kredisi arayan yeni bir haber geldi. Düşük faizli kredi sağlanarak kredi paketi sağlandı. İhtiyaç kredisi faiz oranı ne kadardan veriliyor? İhtiyaç kredisi başvuru şartları neler? İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl sağlanır? Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru aşamaları konumuzda detaylı bir şekilde anlatımı sağlanmıştır.

A+A-

Ekonomik sorunlardan dolayı ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar bulunuyor. Ancak yüksek faizlerden dolayı geri ödemesi ciddi zararlar verebiliyor. Vakıfbank yeni bir kampanya kredisi çıkarak düşük faizde kredi dağıtımına başladı. Yapılan kredi kampanyası bahar kampanyası olarak adlandırılıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi Vakıfbank yeni kampanya sürecine girdi. Müşterilerine özel faiz indirimleri yer alarak sunumu sağlandı. İhtiyaç kredisinde 50.000 TL ve 125.000 TL limit sağlanarak hizmet vererek hareket ediliyor.

  • Vakıfbank kredi kampanyasında 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçeneğiyle sunumu sağlanıyor.
  • Diğer yüksek limitler için 50.001 – 125.000 TL için vade oranı ise 24 ay olarak belirlenmesi sağlanıyor.
  • İhtiyaç kredisinin her iki paket içerisinde faiz oranları sabit olarak belirlendi. Yapılan faiz oranları 1.55 faiz oranı olarak belirlenmesi sağlandı.

Vakıfbank kredisini çektiğiniz özel ayrılacağı olarak 3 ay ertelemeli olarak başlangıcı sağlanıyor. Örnek olarak 40.000 TL kredi çektiğinizde aylık taksit miktarı olarak 1,534 TL olarak yer alıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekiliyor?

Vakıfbank İhtiyaç kredisini çekmek için bankaya gitmeden başvuru işlemleri yapabilirsiniz. Müşteriler internet şube veya mobil şube üzerinden başvurularını sağlayabilirler. İsterseniz banka şubesine giderek ihtiyaç kredi başvuru işlemlerini sağlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisinden faydalanmak kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Ortalama olarak kabul edilen kredi notu puanı olarak 1200 puan olarak yerini almaktadır.