1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bankalar Artık Alışverişlerine Büyük Destek Vermeye Başladı! Faizsiz Alışveriş Kredi Dönemi Başladı!
Bankalar Artık Alışverişlerine Büyük Destek Vermeye Başladı! Faizsiz Alışveriş Kredi Dönemi Başladı!

Bankalar Artık Alışverişlerine Büyük Destek Vermeye Başladı! Faizsiz Alışveriş Kredi Dönemi Başladı!

Vakıfbank, vatandaşlar için özel kampanyasını duyurdu. İhtiyacınız olan alışverişinizi yapabilmeniz özel alışveriş kredisi sağlandı. Yapılan alışveriş kredisi faizsiz bir şekilde sunularak taksite bölünüyor. Vatandaşların kullanabileceği alışveriş kredisi işlemleri için ne yapılması gerekir? Vakıfbank alışveriş kredisi detaylarıyla haberimizde paylaşıldı.

A+A-

Nakit ihtiyacı, zaman zaman yaşanan maddi sıkıntılar hemen hemen her insanın yaşadığı sorunlar arasında yer alıyor. Bu tür sorunlarla karşılaşan vatandaşlar genellikle sorunu bankaların sunduğu çeşitli kredilerle giderebiliyor. Ancak bankaların bu noktada sundukları ihtiyaç kredileri genel bir kapsamda verildiği için, uygulanan faiz oranları da çoğu zaman yüksek oranlı oluyor. Vakıfbank ise anlaşmalı noktalardan geçerli olmak üzere alışveriş ihtiyacında kullanılacak olan ihtiyaç kredisinde %100 faiz indirimi uygulayarak 5 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Böylece nakit ihtiyacı olan ve alışveriş gereksinimlerini tamamlamak isteyenler, Vakıfbank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi ile bu alışverişlerini kolayca yapabiliyor. İşte detaylar…

Vakıfbank Faizsiz Alışveriş Kredisi Nasıl Sağlanır?

Vakıfbank, anlaşmalı noktalardan yapılacak olan alışverişler için geçerli olmak üzere yüzde 100 faiz indirimiyle ihtiyaç kredisi sunmaya başladı. Vakıfbank’ın, vatandaşların alışveriş ihtiyaçlarını kolayca giderebilmeleri adına sunduğu ihtiyaç kredisi ile n11 üzerinden alışveriş yapılabilecek. Vakıfbank, n11 alışverişlerine özel olarak sunduğu 5 bin TL ihtiyaç kredisini faizsiz şekilde sunuyor. Bu da acil alışveriş ihtiyacı olan ve maddi sıkıntılar yaşayan vatandaşlara bir nefes alma fırsatı sunuyor. Üstelik bu krediye başvurmak için kimlik bilgileri de yeterli…

Dijital Kredi Ödeme Kolaylığı!

Vakıfbank’ın sunduğu bu özel krediden yararlanmak isteyenlerin, n11 alışverişlerinde ödeme bölümünde “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini işaretlemesi gerekiyor. Daha sonrasında ise kredi sözleşmesi ve vade süresi belirleniyor, kredi onaylandıktan sonra belirlenen kredi tutarı da Vakıfbank’ta yer alan Bankomat hesabına, oradan da müşterinin hesabına aktarılıyor. Ancak adımların sorunsuz ve eksiksiz şekilde tamamlanabilmesi için müşterilerin Bankomat kartlarının Masterpass’e kayıtlı olması gerekiyor. Bu kredide Vakıfbank 36 aya kadar vade seçeneği de sunuyor.

Bankomat kartı Masterpass’e kayıtlı olmayanlar, kredi başvuru öncesinde mobil uygulama üzerinden “Masterpass Kayıt” seçeneği ile kaydını tamamlayabilir.