1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Uygun Fiyatlı ve El Yapımı Mevlütlük Hediyeleri
Uygun Fiyatlı ve El Yapımı Mevlütlük Hediyeleri

Uygun Fiyatlı ve El Yapımı Mevlütlük Hediyeleri

A+A-

Mevlüt, yüzyıllardan beri islamiyetle kültürümüze dahil olmuş bir kavramdır. Mevlütle beraber hem birlik ve beraberlik sağlanırken bir yandan da Kur'an-ı Kerim'i okuma, dinleme fırsatı elde ederiz. Dolayısıyla çok hayırlı bir faaliyettir. Mevlüt okunacak ve bunun için bir davet aldıysanız yanınızda bir hediye götürmeniz iyimserlikle karşılanacaktır.

Teknolojinin gelişmesi ve zamanın her geçen gün değişime tanıklık etmesiyle mevlütlerde hediye anlayışında değişiklikler meydana gelmiştir. Önceden yalnızca mevlüt şekeri götürülürdü fakat şuan binbir çeşit hediye seçeneği bulunuyor. Bu hediye seçeneklerinden dilediğinizi seçerek sevaba girebilirsiniz. Hem sevap kazanır hem de kişinin memnuniyetini sağlama hususunda güzel bir adım atmış olursunuz. Mevlüt hediyeleri, kimin adına okunduğuna göre değişiklik gösterir. Yeni doğan bir bebek için okunuyorsa bebeğe göre hediyeler almanız daha yakışık kalır.

Genellikle en fazla düzenlenen mevlüt çeşidi bebekler için olandır. Fakat bilinen bilinmeyen pek çok mevlüt çeşidi bulunmaktadır. Cenazelerden tutun, erkek ve kız bebek doğumu, asker, nişan hac vazifesinden dönüş, umre ziyaretinden dönüş gibi pek çok mevlüt çeşidi bulunmaktadır. Mevlüt hediyeleri seçerken istediğiniz kategoriden hediye seçimi yapabilirsiniz. İndirimli, el yapımı ve manevi değeri yüksek hediyelerden birini seçer, hayırlara vesile olursunuz.

Amigurumi Oyuncak

Amigurumi oyuncak tığ işi sık iğne tekniğiyle örülmüş içi doldurulmuş Japon el sanatlarının bir çeşididir. Aslında uzun bir tarihe dayansa da son birkaç yıldır popülerliği artmıştır. Amigurumi oyuncak bölümüne tıklayarak tamamen el yapımı olan bu oyuncağı satın alabilirsiniz. %100 organiktir.

Eskiden hemen hemen çoğu kişinin oyuncakları arasında şiş ya da tığla örülmüş el yapımı oyuncak bebekleri vardır. Son yıllarda hayatımıza giren sağlıksız plastik ve materyaller oyuncaklarda da kullanılmaya başlanmıştır. Ebeveynler bu konuda bilinçlendikçe çocukları için organik oyuncak arayışına girmeye başlamışlardır. Bu ayış neticesinde ebeveynler birbirlerine bu oyuncakların tavsiyesinde bulunmaya başlamıştır.

Mevlütlük Yasin Kitabı

Bebek mevlütlerinin vazgeçilmez hediyeleri arasında bulunan mevlütlük yasin kitabı ile beraber dostlarınızın akrabalarınızın bebeklerine oldukça anlamlı bir hediye vermeye ne dersiniz?

Hac ya da umre dönüşünüzde sevdikleriniz için getirmiş olduğunuz hediyelerinizi en iyi şekilde sunmak için karton çanta, magnet gibi yan ürünler ile de desteklediğimiz bu ürün gruplarını satın alabilirsiniz. Toptan ve ucuz mevlütlük yasin kitabı size özel isim baskılı yasin kitapları, özel ciltli yasin kitabı ve kadife kaplı yasin kitabını alternatif ödeme seçenekleri ile satın alma imkanınız bulunuyor.