1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

A+A-

Türk Telekom tarafından 2020 yılı içerisinde birçok özel kampanya düzenlenmiştir. Düzenlenen bu internet paketleri genellikle günlük, haftalık veya aylık kullanım şeklinde abonelerine sunulur. Sunulan bu kampanyalardan faturalı ve faturasız olmak üzere tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Ancak şu da belirtilmelidir ki bu kampanya bitiminde normal ücret tarifesi devreye girmektedir.

Bedava İnternet Kampanyaları 

2020 senesinden Türk Telekom tarafından sunulan hediye kampanyalar şu şekildedir;

  • 4.5 G Geç Hediyeyi Kap 

3 G hattını 4.5 G’ ye taşıyan aboneler kazanıyor. Kampanyaya katılmak için 4.5 G 30 GB yazılması yeterlidir. Kampanya kapsamında müşterilere özel hazırlanan bu hediye kampanyası 30 gün geçerli olup abonelere 30 GB hediye sunmaktadır. 16 Ağustos 2019 senesinden itibaren abonesi olan tüm faturalar müşteriler bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.

Kampanya süresi sona erdikten sonra hediye internet devir etmez. Bu hediye internete yalnızca bir kez başvurma hakkı bulunmaktadır. Bununla birlikte eğer 4.5 G iki kat hediye kampanyasına katılım sağlandığıysa bu kampanyadan yararlanma hakkı bulunmaz.

  • Sil Süpür 

Sunulan bu kampanyadan yararlanmak için online işlemler uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde bulunan sil süpür oyunu oynanarak hediye kazanılır. Hediyeler her hafta yenilenmekte olup genel olarak Çarşamba ya da Cuma günleri sunulmaktadır. Sil süpür oyunu kapsamında hediye internet kazandıktan sonra abonelere SMS gelecektir. SMS geldikten sonra hediye kullanımı başlatılacaktır.

  • Eğitime Destek Kampanyası 

Ülkemizde ciddi bir seviyeye ulaşan salgın hastalık sonucunda Bakanlığın iş birliğiyle uzaktan eğitim için hediye internet sunmuştur. Eba ders ağına giriş için tüm abonelere 8 GB hediye internet verilmektedir. Kampanya uzaktan eğitim süresi sürdükçe her ay yenilenecektir.

Kampanya kapsamında yargılanan aboneler kalan bilgisini öğrenmek isterse KALAN yazıp 5555 numarasına SMS gönderilmelidir. Ancak SMS ile verilen bilgiler 2 saat öncesine ait olan güncel bilgileri abonelere sunuyor.

Verilen hediye internet sadece Eba ders ağına  ait olan online uygulama üzerinden geçerli olmaktadır. Sahip olunan internet hakkı üçüncü kişilere devretme hakkı bulunmaz. Aynı zamanda eğer aboneler hat değişimi yapacak ise farklı operatöre geçtiği an sahip olduğu internet hakkı silinecektir.