1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır 2021
Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır 2021

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır 2021

A+A-

Taksitle Cep Telefonu Alınır mı ?

Taksitle Cep Telefonu Alınır mı ? Akıllı cep telefonları günden güne yeni özellikler yüklenerek maliyetlerinden çoğalışlara neden olmaktadır. Yüksek maliyetler ile satılan son model akıllı telefonlardan almak isteyenler bir kezde nakit olarak bu telefonları ne yazık ki alamadığından, ve kredi kartlarına taksit ihtimallerinin son yapılan tertip etme ile kaldırılmasından dolayı GSM operatörleri taksitle cep telefonu kampanyalarını tercih edilmektedir. Cep telefonu satan mobil işletmelerin uyguladıkları taksit kampanyaları ile vadeli bir biçimde istenen taksit rakamına göre bu makinelere sahip olabilirsiniz. cep telefonu

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır ? Ülkemizde faaliyet gösteren Avea Vodafone ve Turkcell hat sahibi olan kullanıcılara taksit ile cep telefonu satmaktadır. Hat sahibi olan kullanıcılara sunulan tarifelerine ek taksitle telefon satışı şuanda insanlar tarafından oldukça tercih edilen ödeme yöntemleri arasındadır.  

Taksitle Cep Telefonu Alma Yöntemleri

Taksitle Cep Telefonu Alma Yöntemleri, Operatörlerden taksitle cep telefonu alacaklar öncelikle taksitle cep telefonu satan noktalara gidip, telefon almak istediklerini beyan etmelidirler.  Vade vaktince tanımlanan aylık taksit meblağının ödenmemesi halinde bu meblağa birde gecikme faizi uygulanır. Tarifeye ek cep telefonu satışı yapılan yerlerden telefon alan bireyler kesinlikle ödemelerini vaktinde yaparak faturaları tarihleri geçmeden ödemelidir. Önlem olarak çalıştığı bankalardan birine otomatik ödeme talimatı verebilir, böylelikle işini sağlama almış olur. Zati maksimum 24 ay başka bir deyişle 2 sene süresince vade ile tarifeye ek taksitler tanımlanan vadelerde tanımlanan meblağlar üzerinden ödemeler yapılmaktadır.Öteki bir usul olan tarifeye ek olarak satılan makinelerin alımlarında ödemenin bir kısmı kredi kartıyla alınabilir kalan kısmı da vaat vererek satın alınabilir.

Taksitle Cep Telefonu Almak

Taksitle Cep Telefonu Almak, cep telefonu almayı düşünenler ve cep telefonu almak için tarifeye ek olarak ödeme yapmayı düşünenler için bir  tavsiyemiz var. Peşin maliyetine üzerine ek fiyat ödeyerek cep telefonlarını alabilirler. Tarifeye ilave edilecek olan fiyat telefonun modeline ve vaat müddetine göre değişir. Misal son model Iphone 7 alanlar ile Samsung aygıtlarının tarifeye ek fiyatları arasında kesinlikle değişiklik olur. Tarifeye ek olarak cep telefonu satışlarının yanında bir de GMS operatörleri bazı yarıyıllarda peşin maliyetine taksitli olarak cep telefonu satışı kampanyası tertip etmektedir. Bu surattan taksitli ve tarifeye ek olarak cep telefonu almak isteyenler kesinlikle kampanyaları takip edilmeli. Almak istedikleri modellerin kampanyalarını evvelden öğrenmelidir.Özetle, taksitle cep telefonu almak mümkün.

Cep Telefonlarına Taksit Yapan Yerler

  • Bimeks: Türkiye İş Bankası üzerinden kredi kullandırmaktadır.
  • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone faturanıza telefon fiyatını bölerek yansıtıp kredi imkanı sağlar.
  • Mediamarkt: Denizbank üzerinden kredili bir şekilde cep telefonu alabilirsiniz. Ayırca 3.500 TL kadar olan cep telefonları için 12 ay fiyatı 3.500 TL üzeri olan cep telefonlarına 6 ay taksit uygulamaktadır. Başvuru işlemini ise hemen buradan yapabilirsiniz.
  • TEKNOSA: ING üzerinden 3.500 TL üzeri telefonlar için peşin fiyatına 6 taksitli olarak kredi kullana bilirsiniz. Yine 3.500 TL kadar olan telefonlar için ise 12 ay vadeli kredi kullana bilmektesiniz.
  • Vatan Bilgisayar: Fibabanka ile sizlere yine kredi imkanı sağlanmaktadır. Başvuru için yapmanız gerekenler ilk olarak VATAN yazıp bir boşluk bırakın, T.C kimlik numaranız girerek mesajınızı 3422 gönderin. Şayet başvurunuz olumlu ise doğru Vatan Bilgisayarın yolunu tutun. Mesajı görevliye gösterin ve istediğiniz cep telefonunu beğenip satın alın.