1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sivas'ta 3.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu !
Sivas'ta 3.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu !

Sivas'ta 3.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu !

A+A-

Sivas 3.7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

AFAD yetkilileri tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Sivas 'ın  Zara ilçesinde 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

[caption id="attachment_2121" align="alignnone" width="300"]sivas deprem sivas'ta deprem[/caption] SİVASTA DEPREM PANİĞİ !  AFAD'dan gelen son dakika haberine göre Sivas 'ın Zara ilçesinde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son dakika haberi...  Sivas'ta korkutan deprem AFAD, Sivas'ın Zara ilçesinde 20.35'te 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliğinin 6.98 km olduğu belirtildi. Öte yandan Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 3.6 olarak açıkladı. Bugün ülkemizde çok şükür ki 3 dereceden büyük bir deprem yaşanmadı. En son Marmara Denizi 00.16'da 1.6 derecelik depremle sarsıldı. Yunanistan ise saat 05.52 'de 4.9 derecelik depremle sarsıldı.
Ülkemizde sık sık meydana gelen depremlerin sonrasında AFAD ve Kandilli deprem saati ve büyüklüğü hakkında detaylı rapor sunuyor.  AFAD ve Kandilli Rasathanesi saniyesi saniyesine depremleri listelemekte.. Aşağıdaki linklerden son yaşanan depremlerin listesine ulaşabilir, anlık deprem bilgileri için sitemizi sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Kandilli Rasathanesi güncel deprem bilgileri'ne tıklayarak an ve an depremlerin nerede meydana geldiğine ve şiddetinin kaç olduğuna bakabilirsiniz.