1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. ŞOK Market'in 18 Mart İndirim Kataloğu: Yatak, Bisiklet, Tablet ve Daha Fazlası!
ŞOK Market'in 18 Mart İndirim Kataloğu: Yatak, Bisiklet, Tablet ve Daha Fazlası!

ŞOK Market'in 18 Mart İndirim Kataloğu: Yatak, Bisiklet, Tablet ve Daha Fazlası!

ŞOK Market'in 18 Mart İndirim Kataloğu: Yatak, Bisiklet, Tablet ve Daha Fazlası!

A+A-

Ekonomik etmenler dolayısıyla en çok tercih edilen market zincirlerinden ŞOK, 18 Mart kataloğunu yayımladı. Bu katalogda yer alan ürünler arasında mobilya, ev eşyaları, oyuncaklar ve teknolojik ürünler gibi çeşitli kategorilerde yer alan ürünler bulunuyor.

Mobilya ve Ev Eşyaları

Kataloğun en göze çarpan ürünleri arasında katlamalı tek ve çift kişilik yataklar, eko portmanto vestiyer, sallanan sandalye, çok amaçlı konsol beyaz ve çamaşır makinesi üstü banyo dolabı yer alıyor. Bu ürünlerin fiyatları sırasıyla 649,90 TL, 1149 TL, 1299 TL, 799 TL ve 899 TL.

Oyuncaklar

Çocukların ilgisini çekecek birçok oyuncak da ŞOK 18 Mart kataloğunda yer alıyor. 4 kişilik masa takımı, 16 jant çocuk bisikleti, 20 jant çocuk bisikleti, çocuk parkı, retro tren seti, sevimli figürler, 4'lü oyun hamuru, sürpriz yumurta ve Niloya bebek ve tospik gibi birçok oyuncak, uygun fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

sokk.jpg

Teknolojik Ürünler

Katalogda teknolojik ürünler de yer alıyor. Taşınabilir bilgisayar, Everest LCD gri tablet, HD projeksiyon cihazı, Android akıllı saat, Bluetooth kulaklık, şarj saat gece lambası ve bambu grafik tablet gibi birçok ürün, farklı fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

İndirimlerden Yararlanma

ŞOK market zinciri, düzenli olarak indirim kampanyaları düzenleyerek müşterilerine ekonomik alışveriş imkanı sağlıyor. 18 Mart kataloğunda yer alan ürünler de bu indirim kampanyaları kapsamında müşterilerin beğenisine sunuluyor. İndirimlerden yararlanmak isteyen müşteriler, ŞOK marketlerine giderek bu ürünleri satın alabilirler.