1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. ŞOK Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri
ŞOK Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

ŞOK Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

A+A-

ŞOK kaçta açılıyor? Son zamanlarda artan yasaklar sonucunda ŞOK hakkında en çok merak edilen soruların yanıtlarını paylaşalım.

ŞOK Kaçta Açılıyor?

ŞOK kaçta açılıyor? Koronavirüs ülkemizde büyük etkisini göstermesiyle birlikte marketlerin açılış saatleri de illerin risk grubuna göre değişikliğe doğru gidildi. Buna göre düşük, orta ve yüksek risk grubunda olan illerde ŞOK market sabah 07.00’da açılış gösterirken diğer çok yüksek risk gruplarında açılış saati 10.00 olarak gösterecek. Bu durum hafta içi ve cumartesi günü için geçerli olacaktır.

ŞOK Kaçta Kapanıyor?

ŞOK kaçta kapanıyor? Yeni kararlar doğrultusunda hareket edilerek yeni iş saatleri de açıklanmış oldu. Alınan kararda risk gruplarına göre illerde ŞOK market kapanış saati olarak düşük, orta ve yüksek risk gruplarında 20.00 saatinde kapanış gösterecek. Diğer yüksek risk grubunda ise 17.00 olarak kapanış saati belirlendi. Bu durum hep hafta içi hem de Cumartesi günü için geçerli olarak sayılmaktadır.

ŞOK Hafta İçi Saat Kaçta Açılıyor?

ŞOK hafta içi saat kaçta açılıyor? Şok Hafta içi saat olarak il risk gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğe göre illerin düşük orta ve yüksek risk grubunda yer almasıyla birlikte hafta içi 07.00’da açılış gösterecektir. Ancak çok yüksek risk grubunda olan illerde hafta içi 10.00’da açılış yapılacaktır. A101 Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

ŞOK Hafta Sonu Saat Kaçta Açılıyor?

ŞOK hafta sonu saat kaçta açılıyor? Şok Hafta sonu yasağı olmasıyla birlikte marketler Cumartesi günleri açık olarak kalıyor. Alınan kararlar doğrultusunda düşük, orta ve yüksek risk grubunda yer alan illerde saat 07.00 açılış sağlanacak. Çok yüksek riskli illerde bu durum değişiklik göstererek 10.00’da açılış sağlanmaktadır.

ŞOK Hafta Sonu Açık Mı?

ŞOK hafta sonu açık mı? ŞOK Market hafta sonu yasaklarının olmasıyla birlikte birçok kişinin kafasını karıştıran durum olmaktadır. Hafta sonları sadece Cumartesi günleri olarak açık kalmaktadır. Açılış ve kapanış saatleri bulunduğunuz illerde risk grubuna hareket edilerek durum belirlenmektedir.

ŞOK Hafta İçi Saat Kaçta Kapanıyor?

ŞOK hafta içi saat kaçta kapanıyor? ŞOK Hafta içi risk grubuna göre kapanış saati ayarlanmaktadır. Koronavirüs önlemleri çerçevesinde ŞOK marketleri hafta içi düşük, orta ve yüksek risk grubunda olan iller 20.00’da kapanış sağlanacaktır. Çok yüksek risk grubunda yerlerde alan iller ise 17.00 kapanış gösterecektir. ŞOK Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

ŞOK Hafta Sonu Saat Kaçta Kapanıyor?

ŞOK hafta sonu saat kaçta kapanıyor? ŞOK Hafta sonu kapanış saati olarak sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir.   Burada hafta için de olduğu hizmet saatleri geçerli olmaktadır. Düşük, orta ve yüksek risk grubu içerisinde olan ŞOK Marketler 20.00 kapanış gösterirken çok yüksek risk grubu içerisinde olan yerler 17.00 kapanış gösterecektir.

ŞOK Kaça Kadar Açık?

ŞOK kaça kadar açık? ŞOK bulunduğunuz ile göre açık kalma süresi bulunmaktadır. Eğer düşük, orta ve yüksek risk grubu içerisinde yer alan il içerisindeyseniz ŞOK market 20.00’a kadar açık kalacaktır. Ancak çok yüksek risk grubu il içerisindeyseniz ŞOK market 17.00’e kadar açık kalacaktır. BİM Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor? Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri

ŞOK Çalışma Saatleri

ŞOK çalışma saatleri yeni alınan karara göre çalışma saatleri değiştirilmiştir. Ülkemizde vaka sayılarının yüksek vaka sayılarına ulaşmasıyla birlikte bu durum kontrol altına alınması sağlanma amacına gidilmiştir. Buna göre düşük, orta ve yüksek risk grubu illeri içerisinde 07.00-20.00 arasında çalışma saati olurken çok yüksek riskli illerde şok market çalışma saati 10.00- 17.00 olarak belirlenmiştir.

ŞOK Kaç Şubesi Var?

ŞOK kaç şubesi var? ŞOK market yaptığı kampanyalarla birlikte birçok eve uygun ürünler aldırtmaya devam ediyor. Yaptığı ucuzluk sayesinde vatandaşların vazgeçilmez yeri oldu. Daha fazla kişiye ulaşmak adına şubelerine açmaya devam ediyor. Sitesinden aldığımız bilgilere göre 7661 şubesiyle birlikte daha fazla şube açmaya devam ederek ileriye doğru gideceği görülüyor. ŞOK haftanın belli günleri içerisinde kampanyalar yaparak indirim şenliği oluşturuyor. Bu tür kampanyaları mobil uygulama ya da sitesinden takip ederek bu tür indirimlerden faydalanabilirsiniz.