1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Resmi Gazetede Yer Aldı! 5000 TL Hesaplara Yatırılıyor!
Resmi Gazetede Yer Aldı! 5000 TL Hesaplara Yatırılıyor!

Resmi Gazetede Yer Aldı! 5000 TL Hesaplara Yatırılıyor!

Ziraat Bankası belirli dönemler içerisinde kampanyalara sunularak vatandaşın ihtiyacını gidermek adına nakit dağıtıyor. Yapılan nakit dağıtımında 5000 TL'ye kadar dağıtım sağlanacak. Nakit avans sisteminden faydalanmak için neler yapılması gerekiyor? Ziraat Bankası nakit avans işlemleri haberimizde anlatılmıştır. 

A+A-

Son dakika haberi geldi. Önemli manşet haberi duyuruldu. Gece Resmi Gazetede Yayına Girdi! 5000 TL Sabahtan İtibaren Hesaplara Yatmaya Başladı! Görenler Şaşırdı. 5000 TL almak isteyenler nasıl başvuru yapacaklarını araştırmaktadırlar. Devlet destekli olarak emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilere bayram için ödenecek olan bu nakit kampanyasına sadece kamu bankalarından katılabileceksiniz. Para ihtiyacınızın olması durumunda Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlem yapabileceksiniz. Bankalardan işlem yaparak kredi kullanmak isteyenler 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Devlet destekli verilecek olan 5000 TL ödemelerde banka şartlarına uygun olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapılacaktır. Başvurular sadece banka şubelerinden değil, özellikle şubelere gitmeye zamanı olmayan kişiler için mobil uygulamalar üzerinden de yapılmaktadır. 5000 TL'ye kadar verilecek bu krediler ayrıca düşük faiz oranları ile hesaplarınıza tanımlanacaktır.

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları olan Vakıfbank, Halkbank yaptıkları açıklama ile birlikte bu kredileri vermeye başladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu 3 banka üzerinden banka şubelerine giderek veya seçeceğiniz bankanın internet sitesine girerek 5000 TL ödeme alabilirsiniz.