1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Ramazan Bayramı'nı İyi Geçirmek İsteyenlere 5000 TL Para Verilecek!
Ramazan Bayramı'nı İyi Geçirmek İsteyenlere 5000 TL Para Verilecek!

Ramazan Bayramı'nı İyi Geçirmek İsteyenlere 5000 TL Para Verilecek!

Ramazan Bayramı'nı iyi geçirmek isteyenleri yeni bir sürpriz geldi. Bankalardan 5000 TL'ye ama sürülerek Ramazan Bayramı'na özel dağıtım sağlanacak. Hangi bankalar Ramazan Bayramı için para dağıtıyor?  Ramazan Bayramı kredisi ne kadar oranda dağıtılacak? Ramazan Bayramı kredisi ilgili bilgiler paylaşılmıştır. 

A+A-

11 ayın sultanı mübarek ramazan ayının gelmesi ile beraber Türkiye'de milyonlarca yoksul vatandaş, devletten kendilerine yardım etmelerini ve iftar ile sahur ihtiyaçlarını gidermek istiyor. Bunun üzerine kamu bankaları resmi internet sayfaları ve sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe yapılan açıklamalarda yardıma muhtaç vatandaşların faizsiz ve masrafsız bir şekilde 5000 TL'lik ihtiyaç kredisi çekeceklere ne yönelik haberler geldi.

Ziraat Bank 5000 TL kredisi kampanyası detayları neler?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olan her yoksul vatandaşın özellikle de Ramazan ayı içerisinde temel besin maddelerini almak ve Ramazan Bayramı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başvuru yapacağı kurumların başında kamu bankası olarak faaliyet gösteren Ziraat Bankası yer almaktadır. Faizsiz, masrafsız bir şekilde 5000 TL'lik ihtiyaç kredisini çekilmesinden sonra 36 aylık vade seçeneği şeklinde kredi taksitlerinin bankaya ödenmesi durumunda zorlama durumu olmayacak.