1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. QNB Finansbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi: 50.000TL Acil İhtiyaçlar İçin
QNB Finansbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi: 50.000TL Acil İhtiyaçlar İçin

QNB Finansbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi: 50.000TL Acil İhtiyaçlar İçin

QNB Finansbank'tan 3 Ay Ertelemeli Kredi: 50.000TL Acil İhtiyaçlar İçin

A+A-

Acil nakit ihtiyaçlarında veya yatırım yaparken kafa karışıklığı yaşandığında ilk taksitleri ödeyememe endişesi en büyük sorunlardan biridir. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenler ödeme yapmaktan kaçınıp yatırım fırsatını kaçırabiliyorlar. QNB Finansbank, yeni müşterilerine özel olarak sunduğu faizsiz 10.000 TL nakit avans ve 3 ay ertelemeli kredi gibi kredi paketleri ile müşterilerine birçok kolaylık sağlıyor.

QNB Finansbank, en uygun kredi seçeneklerinden biri olan 50.000 TL 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. "İyi ki tanışmışız" kampanyası çerçevesinde müşterilerine sunulan bu kredi ile acil ödemelerini erteleyerek daha uzun vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank, 70.000 TL'ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu hizmeti sunuyor.

QNB Finansbank'ın 3 ay ertelemeli krediye başvurmak isteyenler, ilk kez QNB Finansbank müşterisi olmak zorundadır. Mobil veya web sitesi üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, görüntülü görüşme yaparak müşteri işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra, QNB Mobil veya web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi vadesi 24 aydır ve faiz oranı, başvurunuzun durumuna göre değişebilir.

QNB Finansbank'ın sunduğu 3 ay ertelemeli kredi, acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için en uygun seçeneklerden biridir. Başvuru yapmak için ilk adım olarak, mobil veya web sitesi üzerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Bu kredi ile yatırım yapmak veya acil ödemelerinizi erteleyerek finansal sorunlarınızı çözmek için QNB Finansbank'a başvurabilirsiniz.