1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. QNB Finansbank Enpara Çöktü Mü? Enpara'da Sorun Mu Var? Ne Zaman Düzelecek?
QNB Finansbank Enpara Çöktü Mü? Enpara'da Sorun Mu Var? Ne Zaman Düzelecek?

QNB Finansbank Enpara Çöktü Mü? Enpara'da Sorun Mu Var? Ne Zaman Düzelecek?

Enpara çöktü mü? Enpara'da sorun mu var? Enpara mobil çöktü mü? Enpara mobil uygulamada sorun mu var? Enpara sorunu ne zaman düzelir?

A+A-

Milyonlarca müşterisi olan Enpara internet bankacılığına bugün girenler, sistemin yavaş çalışmasıyla birlikte en para çöktü mü sorusunu hemen aklına getirmeye başladı.

Sistemde problem yaşadıklarını belirten müşteriler, müşteri temsilcilerini arayarak yoğun bir soru yağmuruna tutmaya başladı. Peki Enpara çöktü mü? Enpara mobil bankacılıkta sorun mu var? Enpara sorunu ne zaman giderilir? gibi soruların yanıtlarını sizler için haberimizde belirttik.

Enpara Çöktü Mü?

QNB Finansbank’a ait olan Enpara internet bankacılığı, Türkiye’de en çok müşterisi olan mobil bankacılık sisteminin başında geliyor. Gün içinde mobil bankacılığa girerek ödemeleri ya da para aktarımını yapacak olan müşterileri, sistemin yavaş çalışmasından yakındı. QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama sonrasında, bazı müşterilerin sistemin yavaş çalıştığını belirtti.

Bu gibi benzer soruların gün içinde yoğunluk kazanmasından sonra, hemen harekete geçen Enpara bilgi işlemcileri sorunun gerek kendilerinden kaynaklı gerekse de müşterilerin kullandığı yere göre internet kalitesinden kaynaklandığını belirtti.

Yapılan açıklamayla birlikte Enpara’da hesabı olanların hesap bakiyelerine kesinlikle bir zarar gelmeyeceği, gün içerisinde sorunun çözüleceği bildirildi. Yoğun güvenlik önlemi olan Enpara mobil bankacılık sisteminde herhangi bir hacklenme, hesapta bulunan paraların habersiz transferi ya da üzerlerine habersiz kredi çekilme gibi bir durumun söz konusu olmayacağı açıklandı.

Enpara mobil bankacılığı güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Kesinlikle bir sorun yaşanmayacağının garantisi verilmektedir.