1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. PTT Kasko ve Trafik Sigortası Ücretleri 2020
PTT Kasko ve Trafik Sigortası Ücretleri 2020

PTT Kasko ve Trafik Sigortası Ücretleri 2020

A+A-

Devlet Destekli Sigorta Yapan Kuruluşlar

Yükselen trafik sigortası nedeniyle çoğu vasıta sahibi soluğu Ziraat Bankası ve PTT şubelerinde aldı.

Ptt Araç Sigorta Fiyatları

PTT ve Ziraat bankası ucuz trafik sigortası yapıyor diye sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan haberlerin doğruluğunu araştırdık. Bankaların mecburi trafik sigortası kapsamında vasıta sigortalarını yaptığını biliyoruz. Herkesin aklını karıştıran ve ucuz sigorta yapılıyormuş gibi lanse edilen bu paylaşımın doğruluk payı var ama diye tanımladığımız gibi motosiklet amacıyla yapılmış bir sigorta bulunduğunu belirtelim. 500 liradan aşağı bir rakam alınması mümkün değildir. En düşük trafik sigortası prim tutarı 500 liradan başlarken bankaların 301 liradan sigorta yapması esasen mümkün bir hal değil. Ziraat sigorta da özel bir şirket olmasından fiyatları aşağıya çekme gibi bir eğilimleri olamaz. Diğer sigorta şirketlerinde ve Ziraat sigorta da rastgele bir indirim söz hususu bile değildir. [caption id="attachment_1314" align="alignnone" width="300"]trafik sigortası trafik sigortası[/caption]

PTT Sigorta Özel Bir Firma mı ?

PTT sigorta Ptt bünyesinden en geniş ürün seçeneğiyle, en kısa vakitde en ideal fiyatlara ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulan bir sigorta platformudur. PTT Sigorta, Mapgre, Ankara Sigorta, AIG, AXA Sigorta, HDI, Generali, Güneş Sigorta, Groupama ve RaySigorta şirketlerinin aracılık hizmetlerini yapmaktadır. PTT sigorta şirketi bütün bu şirketlerin fiyatlarını rahatlıkla önümüze getirerek kendimize en ideal olan trafik araç sigortası primlerinin aralarında seçim gerçeklştirmeyi kolaylaştırmaktadır.

Ptt Araç Sigorta Teklif Alma

Ptt sigorta müracaat işlemlerini en yakın postane şubesine giderek, gereksinime ideal sigorta amacıyla gişe görevlisine başvurarak, trafik sigortası prim ödemesini yaparak Bu şirketlerin vasıta haline göre çıkan bilgilerini trafik sigorta prim tutarının ne kadar ödenmesi gerekliliğini bu sigorta şirketlerinin ana ekranından görerek bir fiyat istediğinden bu fiyat Aralıklarından ara en ideal olanın seçilerek yapılması en doğrusudur.

Ptt Sigorta Sorgulama

Sbm trafik sigorta sorgulama adlı yazımızda, bütün sigortacıların öneri sorgulama prosedürü görüntünlenmektedir. PTT sigorta şirketlerinin aracılık hizmetini yapan ve bu şirketlerin uyguladığı prim miktarlarına göre vasıta sahibinin ödemesi gereken prim tutarı belirleyen bir şirkettir ve sigorta Postaneden de yapılabilir. Otomobil sahiplerinin PTT sigorta şirketinden de sigorta yapmaları mümkündür. PTT sigorta başka sigorta şirketlerinden karşılaştırma fiyatlarına buradan bakabilirsiniz.