1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Müjde Uygun Faizli Yılbaşı Finansbank Kredi Başvuruları Başladı
Müjde Uygun Faizli Yılbaşı Finansbank Kredi Başvuruları Başladı

Müjde Uygun Faizli Yılbaşı Finansbank Kredi Başvuruları Başladı

A+A-

Finansbank yılbaşı kredisi başladı. Şimdi al 2021'de öde kredi kampanyasına hemen başvuru yaparak, Siz de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar verilen bu krediler de 36 ay vade imkanı vardır. Finansbank yılbaşı kredisi nasıl alınır, 2021 yılında ödenecek kredi için şartlar nelerdir?

Finansbank yılbaşı kredisi başladı. Şimdi al 2021'de öde kredi kampanyasına hemen başvuru yaparak, Siz de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 50.000 TL'ye kadar verilen bu krediler de 36 ay vade imkanı vardır. Finansbank yılbaşı kredisi nasıl alınır, 2021 yılında ödenecek kredi için şartlar nelerdir? Şimdi size bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Talihsiz geçen 2020 yılı sonrasında bir an önce 2021 yılına geçmeyi beklemekteyiz. Bankalarda bu durumda yılbaşı kredileri kampanyalarını 3 ay önceden başlatmışlardır. QNB Finansbank 50.000 TL'ye kadar vereceği bu krediler de şimdi alan müşterilerine 2021 Ocak ayında ödemelerine başlamalarını isteyecektir. Yılbaşı kredileri daha uygun faiz oranları ve daha kolay kredi başvuru seçenekleri ile verilen kredilerdir. Sizde eğer bu bankadan kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi sonucu uygun olan müşteriler ise dilerse bankadan, dilerse online internet bankacılığı üzerinden bu kredileri istedikleri zaman alabileceklerdir. Tüm ihtiyaçlarınıza göre verilecek olan bu krediler de emekliler, çalışanlar esnaf olanlar devlet memuru ve çiftçi olanlar, istedikleri ihtiyaçlara göre bu kredileri kullanabilirler. Şimdi sizlere kredi başvurusu nasıl yapılır ve başvuru şartları hakkında bilgiler verelim.

Finansbank yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank yılbaşı kredisi için ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanan kişiler yılbaşı kredisi adı altında açılacak olan menüden Kredi başvurusunu yapabilirler. Aldığınız kredilerde 3 ay erteleme ve 36 ay vade yapmanız mümkündür. 3 ay erteleme yapmanız durumunda da, bu tarihten itibaren Kredi alan müşterilerin 2021 yılından itibaren bu kredileri ödemeye başlayacaklardır. Banka şubelerinden, banka müşteri hizmetleri numarasından, atmlerden ve bankanın resmi internet sitesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank'ın birden fazla çeşitli yöntemlerle kredi başvurusu yapıldığını söylememiz gerekiyor. Bankanın en çok kullanılan kredi başvuru şekillerinden bir tanesi mesaj atarak sizlere sonuç veren kredi başvuru kampanyasıdır. 5030 mesaj numarasına sadece kimlik numaranızı yazarak gönderdikten sonra kredi başvurusu yapabileceksiniz. 5030 mesaj numarasından gelen cevaba göre bu kredilerin onay alıp almadığını görebilirsiniz. Genellikle kredi notu uygun olan müşterilerin 50.000 TL'ye kadar onay aldıklarını söylemek istiyoruz. Şimdi eğer bu şekilde başvuru yapıp onay aldıysanız, onaylanan Kredinizi en yakın Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz.