1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kredi Borcunuzu Kapatacak Yeni Sistem! Bankalar Başvuruya Başladı!
Kredi Borcunuzu Kapatacak Yeni Sistem! Bankalar Başvuruya Başladı!

Kredi Borcunuzu Kapatacak Yeni Sistem! Bankalar Başvuruya Başladı!

Bankalarda yeni dönem başladı. Kredi kartı ya da kredi borcunuz varsa bankalar borç kapatma kredisi vererek işlemlerinizi sağlıyor. Borç kapatma kredisi neden yararlanmak için hangi bankalardan yararlanabilirsiniz? Kredi notuna bakan bankalar hangisi? Borç kapatma kredisi ile ilgili tüm bilgiler haberimizde paylaşılmıştır.

A+A-

Atan ekonomik kriz ile birlikte vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları da artamaya başladı. Bu kapsamda Akbank ve ING vatandaşlara fırsat dolu yeni uygulamalarını aktardı. Bankalara borçları olan kişiler borçlarını yeniden yapılandırarak avantajlı bir şekilde geri ödeyebilecek. Uygun faiz oranları ve kolay geri ödeme seçenekleri ile birlikte vatandaşlar beklentilerini karşılayabilecek. İşte ING ve Akbank’ın açıklamaları..

Borç kapatma kredisi son dönemlerde en çok araştırılan konular arasında yerini alıyor. ING ve Akbank avantajlı kredi faiz oranlarını duyurdu. Kredi kartı ve bankalara direkt kredi borcu olan kişilerin yararlanabileceği borç kapatma kredisi borç transfer kredisi olarak da adlandırılıyor.

ING Kredi Başvurusu

Açıklama yapan bankaların başında gelen ING, yüzde 1,74’tenbaşlayan avantajlı faiz oranları ile müşterilerine kolaylıklar sunuyor. Kredi borçlarını ING ile kapatmak isteyenlere uygun vadelerde taksitlendirme işlemi yapılacak.

36 aya kadar yapılacak olan vadelendirme seçeneklerinin uygulanabileceği kredi 3 ay erteleme seçeneği de bulunuyor. 31 Mart tarihine kadar yararlanabileceğini borç kapatma kredisi için 33 ay vade üzerinden işlem yapılmaktadır.

AKBANK Kredi Başvurusu

Akbank da aynı şekilde borç kapatma kredisinin detaylarını duyurdu. Taksitli borç transfer seçeneği ile vatandaşların borçlarını dert etmelerine hiçbir şekilde gerek kalmayacak. 200 TL’den 20 bin TL’ye kadar olan borçların miktarına göre faiz uygulanmaktadır. 12 ay vade ve yüzde 1,80 faiz oranı ile borçlarınızı kısa yoldan kapatabilirsiniz.