1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. En Avantajlı Kobi Kredisi Veren Bankalar GÜNCEL
En Avantajlı Kobi Kredisi Veren Bankalar GÜNCEL

En Avantajlı Kobi Kredisi Veren Bankalar GÜNCEL

A+A-

Kobi Kredisi Veren Bankalar

Yaptığımız incelemeler sonucunda Kobilere özel ayrıcalıklar ve faydalar yayınlayan bankalar içerisinde en iyisi hiç kuşkusuz Teb bankası yer alıyor. Kobilere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti TEB Kobiler yayınlıyor. AR Ge takviyeleri, Kosgeb Destekleri, AB Hibeleri, kobi kredisi gibi destekler ile Kobilerin yanında olmaya devam ediyor. Devletimiz doğrultusunda Kobiler için verdiği Sıfır Faizli işletme kredisi vermeye yetki sahibi olan TEB kobilerin Kosgeb takviyelerinden yararlanması amacıyla gerektiğince yardımcı olan bankalar arasında yer alıyor. TEB müşterilerine nakdi, gayrinakdi, afd enerji kredisi, sıfır faizli teknoloji kredisi, hazine müsteşarlığı takviyeleri ve Kosgeb destekli krediler de sunmaktadır.

Kobi Destek Kredisi Halkbank

Kobiler için en iyi bankalar listelenmesinde Halkbankası kobilere yönelik olarak ideal faizli kredi ve hibe takviyeleri ile yardımcı oluyor. Kobilere her sene sağlanan devlet takviyeleri Kosgeb kurumu doğrultusunda Halkbankası doğrultusunda da veriliyor.Ülke ekonomisi canlansın diye esnaf ve kobiler için sağlanan ve Nefes kredisi ve can suyu kredisi gibi faizsiz ve faiz indirimli devlet takviyeleri çoğu banka vasıtasıyla veriliyor. Kobilere direkt olarak bu takviyeleri ileten Halkbankası TKDK Tubitak ve Kalkınma Ajansları takviyeleri ideal faizler ile Halkbankasından verilmeye devam etmektedir. Halkbank Kobilere özel, Esnaf ve sanatkarlara özel ve girişimcilere özel hizmetler sunmuş olduğu Halkbankkobi görmek için tıklayınız. İşletmeden hiç çıkmadan bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için bir haberimiz var. Halkbankası Kobilere Web’den kredi imkanı ile internet vasıtasıyla süratli ve itimat edilir bir şekilde Kobi bankacılığı hizmeti alabilmektedir. Halkbankkobi bankacılığı hizmetinden yararlanarak Kobi ve esnaflara yayılan ve kobiler için özel olarak oluşturulmuş olan Web’den kredi kobilere en çok 50 bin lira olarak verilmektedir. 50 bin lira için % 1.21 aylık faiz oranları ile Halkbank Web kredi ile hazır bir şekilde kredi alınabilmektedir. Kobiler Web’den krediden yararlanabilmeleri amacıyla kesinlikle sisteme kayıt olmalıdır. Halkbankası Kobi bankacılığına üye olmak için Tıklayınız. İnternet üzerinden süratli ve itimat edilir bir şekilde kredi müracaatı gerçekleştirme isteyenler üye olduktan sonra sisteme giriş yaparak kredi talebinde bulanarak onlar için özel olarak hazırlanan kredilerini buradan temin edebilirler. [caption id="attachment_1473" align="alignnone" width="300"]En iyi Kobi Kredisi Veren Bankalar 2020 En iyi Kobi Kredisi Veren Bankalar 2020[/caption]

Kobi Kredisi Denizbank

Denizbank Kobilere özel Esnafa süratli kredi, Kobilere özel Hoşgeldin kredisi, Krediye gereksinimi olup teminat zorluğu çeken Kobilere KGF teminatlı kredi ve Kobilere TOBB ile Denizbank anlaşmalı senelik % 9,90 faiz oranlı Nefes kredisi sunuyor. Denizbank kobi bankacılığı hizmetleri olarak esnaf ve kobilere taksitli ticari krediler, ticari kurtaran hesap, işyeri mortgage kredileri ve taşıt kredileri sunuyor.

Kobi Değer Kredisi QNB Finansbank

QNB Finansbank resmi cirosu 2 milyon TL olan kobilere aynı gün içersinde 50 bin lira kredi veriyor. Kobi Para cepte Kobi bankacılığı hizmetleri arasında yayılan en süratli hizmeti sunuyor. QNB Finansbank’tan kobi kredisi alabilirsiniz. Nakit gereksiniminızı en kısa vakitde ön onay süreci hizmeti ile hiç beklemeden 50 bin liraya kadar kredi kullanma üstünlüğü sunmaktadır. Peki müracaat nasıl yapılıyor. Kobiler aynı gün ortamında kredi imkanı yayınlayan Finansbankasına kısa mesaj ile müracaat yapabiliyorlar. Bunun için Kobiler Para cepte müracaatlarını T.C. kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndererek rahatlıkla yapabiliyorlar. Ön onay yanıtı kısa vakit içersinde kendilerine mesaj olarak iletiliyor ve onay alanlar banka şubesine giderek hemen 50 bin liraya kadar kredilerini alabiliyorlar.

Kobi Kredisi Akbank

Akbank KOBİ destek kredisi yayınlayan bankalar arasında yer alıyor. krediler arasında Kobilere taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, spot krediler, gayri nakdi krediler, ticari konut ve taşıt kredisi, dış ticaret kredileri ve tarım kredisi gibi detaylandırılmış esnaf kredisi ürünleri Akbank Kobi kredisi ile mümkün.Müracaatı yapan esnaf ve kobilerin lüzumlu belgeler ile müracaat yapmaları durumunda kobi kredisi kullandırmaya devam ediyor. Akbank kobi bankacılığı için tıklayınız. En Avantajlı Kobi Kredisi Veren Bankalar içerisinde olan  bankalar  Akbank, QNB Finansbank Teb ve Halkbank’a müracaat yaparak siz de  erişebilirsiniz.Böylelikle giderlerinizi bu krediler ile karşılayabilirsiniz. AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu !