1. HABERLER

  2. BELEDİYE YARDIMLARI

  3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu

A+A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yardım başvurusu ile pandemi dönemiyle birlikte zorda kalan vatandaşlara belli yardım paketleriyle destek çıkıyor. Bu yardım paketleri dönemler içerisinde değişiklik göstermektedir. Birlikte Başaracağız ismi altında yaptığı yardım kampanyasında güncel olarak verilen yardımlar şu şekilde sıralanıyor;

  • Askıda Fatura
  • Aile Destek Paketi
  • Anne-Bebek Destek Paketi
  • Eğitim Destek Paketi olarak veriliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Formu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvuru formuna Birlikte Başaracağız sitesine giderek ulaşabilirler. Yardım başvuru formları dönemsel olarak yapılmaktadır. Sürekli olarak takip etmeniz de fayda vardır. Güncel olarak devam yardım paketlerine de bakabilirsiniz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu internet üzerinden ya da 444 0 093 üzerinden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi farklı yardım paketleri de bulundurmaktadır. Askıda Fatura sayesinde ödenmemiş faturanız var ise bu tür yardım da bulunarak ödenme ihtimali de bulunmaktadır. Gıda-hijyen kolisi yardımı, eğitim destek paketi ve anne-bebek destek paketleri de bulunmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama işlemleri için iletişim destek hattından yardım isteyebilirsiniz. Oluşan yoğunluktan dolayı sonuçların çıkması zaman içerisinde yer almaktadır. 444 0 993 numaralı hattan çağrı merkezine ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. istanbul büyükşehir belediyesi yardım başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvuru Telefon Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Telefon Numarası arayan vatandaşlar 444 0 993 numaralı hattan ulaşabilirler. Ayrıca ALO 153 numaralı hattan bu tür sosyal yardım hakkında detaylı bilgi alabilirler. Oluşan yoğunluktan dolayı geç bağlanma yaşanabilir. Bu durum karşısında vatandaşların ara sıra denemesi gerekmektedir. Bursa Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Kartı Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yardım Kartı Başvuruları dönemsel olarak yapılmaktadır. Bu yüzden bu tür yardımları 444 0 993 hattı üzerinden başvurularını belirtebilirler. Başvurular sırasında size sorulan kişisel bilgileri doğru yanıltmanız gerekmektedir. Başvurunuzun değerlendirme süreci başlatıldığında olumlu olması halinde size bilgilendirme yapılacaktır. Yardım Kartları zor durumda olan vatandaşların gıda alışverişleri yapılmasını sağlamaktadır. Bu tür yardımlar için de Birlikte Başaracağız sitesini takip etmeye devam edin.