1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. İŞKUR Ekonomi Ömrünü Doldurmuş Araç Satışına Başladı! Satış Bedelini 19.000 TL Olarak Belirledi!
İŞKUR Ekonomi Ömrünü Doldurmuş Araç Satışına Başladı! Satış Bedelini 19.000 TL Olarak Belirledi!

İŞKUR Ekonomi Ömrünü Doldurmuş Araç Satışına Başladı! Satış Bedelini 19.000 TL Olarak Belirledi!

Kamudan Kasım ayının başlarından itibaren satılık araçlar için bir kaç açıklama geldi! İhaleye katılmak isteyen kişiler 50 TL karşılığında İş Kurumu ve Konya Çalışma dan ihale şartnamesi alacaklar! 950 TL`lik geçici teminat bedelinin ödenmesi ile başvurular tamamlanabilecek! Satışlar nerede, nasıl hangi usul ile yapılacak oluğu açıklandı!

A+A-

İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Konya Çalışma yayımlamış olduğu araç satış açıklamasında aracın model ve markasına ilişkin bilgi verilmedi. Aracın plakasını paylaşmış kurum "42 AF ***" plakalı ekonomik ömrünü doldurmuş olan aracın 19.000 TL bedel ile satılacak olduğunu duyurdu. Satış işlemeleri için ise başvuruda bulunacak olan kişiler için tüm detayları ilan eden kurum, ihalenin 18 Kasım tarihinde düzenlenecek olduğunu da açıkladı. Türkiye İş Kurumu`na bağlı olan İl Müdürlüğü aracın satışının nerede, nasıl ve hangi usul ile yapılacak olduğuna dair paylaştığı bilgilendirme duyurusunda şu bilgiler açıklandı.
"Konya Çalışma ve İş Kurumu  İl Müdürlüğüne ait  yukarıda özellikleri belirtilen  aracın, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ihalesi 18.11.2021 tarihinde saat 10:00’ da Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 7. Katında İl Müdürlüğümüz İhale Komisyonu tarafından satışı yapılacaktır."

İhaleye katılmak isteyen kişiler 50 TL karşılığında İş Kurumu ve Konya Çalışma dan ihale şartnamesi talep edecekler. İhale şartnamesinde başvuru için gerekli bütün evrakların listesi yer almakta. Listeye yer almış evrakların toplanık kuruma teslim edilmesi ve 950 TL`lik geçici teminat bedelinin ödenmesi ile başvurularını tamamlayacaklardır.