1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. İş Bankası Müşterilerine Binlerce Hediye Dağıtmaya Başladı! İş Bankası Maxi'den Bir Çok Hediye Sizde Kazanabilirsiniz!
İş Bankası Müşterilerine Binlerce Hediye Dağıtmaya Başladı! İş Bankası Maxi'den Bir Çok Hediye Sizde Kazanabilirsiniz!

İş Bankası Müşterilerine Binlerce Hediye Dağıtmaya Başladı! İş Bankası Maxi'den Bir Çok Hediye Sizde Kazanabilirsiniz!

İş Bankası, Maxi (teknik müşteri asistanı uygulaması) doğum günü için eğlenceli ve ödüllendirici bir etkinlik düzenledi. İş Bankası hediye etkinliğinin detayları haberimizde!

A+A-

İş Bankası müşterilerinin 3 Apple Watch, 30 Airpods 3 ve 300 yemek sepeti indirim kodlarından birini alabilmek için çok basit bir şartı yerine getirmeleri yeterli. Tüm detaylar burada olacak. Türkiye İş Bankası, dijital asistan uygulaması Maxi için özel bir doğum günü şöleni düzenliyor. İşCep kullanan İş Bankası müşterileri, İşCep uygulamasına giriş yaparak ve Maxi ile iletişime geçerek bu ilginç ve kazançlı etkinliğe katılabilirler.

Yapmanız gereken tek şey İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki Maxi ikonuna tıklamak ve Maxi doğum günü etkinliğine tıklayarak Maxi'nin kendisine seçeceği hediyeyi belirlemesine yardımcı olmak. Birkaç saniye süren bu kısa testin ardından dijital asistan uygulaması Maxi, İşCep kullanıcılarına aktivite katılım kodu verecek.

Aldığınız kodu Instagram'da paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz.

Maxi'nin size vereceği kodu, Instagram'ın @iscepbankasi sayfasındaki kampanya gönderisinin altına yorum olarak paylaşmanız gerekmektedir. Etkinliğe katılmak için kodu girdikten sonra Maxi için belirlediğiniz hediyeyi girerek yorumunuzu kaydedebilirsiniz.

Örnek: "YBKZPK12-kahve makinesi" gibi. 29 Kasım 2021'de başlayan bu özel etkinlik, 5 Aralık 2021 23:59'a kadar sürecek. Bu tarihten önce İşCep uygulamasına girip Maxi ile iletişime geçerek kodunuzu alabilir, aldığınız kodu @iscepbankasi'deki etkinlik gönderisinin altına yorum olarak ekleyerek Apple Watch, Airpods veya Yemeksepeti kazanabilirsiniz. 

Etkinliğin sonuçları 10 Aralık 2021 tarihinde İş Bankası'nın resmi internet sitesinde ve Instagram'daki @iscepbankasi sayfasında yayınlanacaktır. Her müşteri sadece bir hediye kazanabilir. Jüri tarafından seçilen yorumlar, katılım kodları ve hediye önerileri içermelidir. Hediye kazanmak için sadece etkinlik kodunu paylaşmak yeterli değildir. İş Bankası bu özel etkinlikte toplam 333 hediye dağıtacak. Yukarıdaki etkinlikleri İşCep kullanıcılarının yakınlarıyla paylaşarak onlara para kazanma fırsatları da sağlayabilirsiniz.