1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İphone Fiyatları Ciddi Oranda Artmaya Başlayınca Bankalar iphone Dağıtmaya Başladı!
İphone Fiyatları Ciddi Oranda Artmaya Başlayınca Bankalar iphone Dağıtmaya Başladı!

İphone Fiyatları Ciddi Oranda Artmaya Başlayınca Bankalar iphone Dağıtmaya Başladı!

Akbank bu zamana kadar yaptığı kampanyalar ile gündeme gelirken alınan bilgiler neticesinde Akbank'tan yeni bir kampanya haberi ise vatandaşın adeta yüzünü güldürdü. Alınan bilgiler neticesinde Akbank yeni kampanya haberi ile adeta gündem oldu ve işte haberin tüm detayları...

A+A-

Akbank yaptığı kampanya haberi ile gündeme gelirken alınan bilgiler neticesinde Akbank yine kendi müşterilerine yaptığı kampanyalar ile adeta yüzleri güldürmeyi başardı. Bunun ile birlikte Akbank tarafından yapılan açıklamanın ardından kendi müşterilerine iPhone hediye edeceğine dair açıklamalarda yaptı.

Chip para özelliği ile gündeme gelen Akbank bu defa kampanya dahilinde akbanklı müşterilere noter huzurunda iPhone vereceğine dair açıklamalarda bulundu. Vatandaşlar ise bu Kampanyayı nasıl dahil olacaklarını merak ederken Akbank bu konu hakkında da resmi bir açıklama yaptı.

Alınan bilgiler neticesinde Akbank mobil'den kampanyalar kısmına girerek akbank'lı olan vatandaşların yararlanabileceği bir kampanya haberi açıklandı. Yapılan açıklamalara göre Akbank mobilden kampanyaya katıl butonunu işaretleyen akbanklı müşteriler iPhone kazanma şansını da elde etmiş olacak. Fakat alınan bilgiler neticesinde her vatandaşın bu kampanyaya sadece bir defa katılma hakkı bulunmak ile birlikte kazanan ise noter huzurunda açıklanacak. Akbank'ın yaptığı bu kampanya Akbank'ta vatandaşların yüzünü güldürmeyi başardı. Kampanyanın ise Ekim ayının sonuna kadar devam edeceğine yönelik açıklamalar da yapıldı.