1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Halkbank Emeklilerine Tam Tamına 100 BİN TL! Yetişenin Direk Hesabına Yatıyor!
Halkbank Emeklilerine Tam Tamına 100 BİN TL! Yetişenin Direk Hesabına Yatıyor!

Halkbank Emeklilerine Tam Tamına 100 BİN TL! Yetişenin Direk Hesabına Yatıyor!

Halkbank emeklilere Kredi sunmaya başladı. Yapılan kredi türünde emeklilerine tam tamına 100.000 TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Halkbank ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Kredi notu emekli kredisinde geçerli mi? Emekliler için ne tür şartlar gerekli? Halkbank emekli kredisi ile ilgili bilgiler haberimizde paylaşılmıştır.

A+A-

Bankalar, gelişen teknolojinin de faydalarından yararlanarak her dönemde yeni ürün ve hizmetlerini vatandaşlara sunuyor. Daha geniş müşteri çevresine ulaşmak isteyen bankalar, bu noktada özellikle de devletten düzenli maaşı olan emekli vatandaşlara ulaşmak için, emeklilere yönelik kampanya ve fırsatlarıyla ön plana çıkıyor. Bu nedenle de bankalarda emekli maaş müşterilerine özel olarak promosyon ödemeleri, emeklilere özel düşük faizli krediler, yakınını getiren emeklilere nakit ödül ödemeleri gibi hizmet ve ürünler sunuluyor. Bu kapsamda Halkbank da emekli müşterileri için bir fırsatını duyurdu ve emekli müşterileri için düşük faizli ihtiyaç kredisini sunmaya başladı.

Halkbank’tan Emekliye Kredi

Halkbank, emekli müşterileri için “Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi” kampanyasını başlattı. Bu kampanyadan emekli vatandaşlar gelirlerine uygun olarak yararlanabiliyor ve gelir düzeyine göre emekli vatandaşlara uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Halkbank, emekli maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını Halkbank’a yeni taşıyan emekli vatandaşlar için düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Şartlara uyum sağlayan emekli vatandaşlar için 100 bin TL’ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi veriliyor ve bu kredi, tüm ihtiyaçlara yönelik harcamalarda kullanılabiliyor.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Neler?

Emekli maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını Halkbank’a yeni taşıyanlara 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuluyor ve bu kredide faiz oranları da %1,69’dan başlıyor. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyasında emekli müşteriler isteğe göre %1,69’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor, isteğe göre %1,74’ten başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor. Bu noktada Halkbank, 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde 36 aya kadar, 50 bin TL üzeri kredilerde 24 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Söz konusu ihtiyaç kredilerinde faiz oranları, vatandaşların gelir düzeyine göre değişiklik gösterebiliyor.