1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Garanti Bankası, Teb, Halkbank ve Yapı Kredi 4 Bin TL Kredi Veriyor! En Uygun Faiz Oranları ile Ödeyebilirsiniz!
Garanti Bankası, Teb, Halkbank ve Yapı Kredi 4 Bin TL Kredi Veriyor! En Uygun Faiz Oranları ile Ödeyebilirsiniz!

Garanti Bankası, Teb, Halkbank ve Yapı Kredi 4 Bin TL Kredi Veriyor! En Uygun Faiz Oranları ile Ödeyebilirsiniz!

A+A-

4 Bankadan 4.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde bu 4 bankadan hemen kredi başvurusu yaparak, ihtiyaç kredisi olarak, acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 4.000 TL kredi nasıl alınır, hangi bankalar kredi veriyor, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

4 Bankadan 4.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde bu 4 bankadan hemen kredi başvurusu yaparak, ihtiyaç kredisi olarak, acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 4.000 TL kredi nasıl alınır, hangi bankalar kredi veriyor, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

4.000 TL kredi almak isteyenler, uygun faiz oranları ve hızlı kredi başvurusu yapmak istediklerinde büyük bir araştırma yapmaktadırlar. Bu tarz kredilerde müşteriler, kredi limiti düşük olduğu için bankaların hemen onay vereceğinizi söylememektedirler. Ancak bankalar limit ne kadar düşük olsa da, ne kadar yüksek olsa da aynı politikalar üzerinden sizlere kredi onayı vermektedirler.

Bu sebeple kullanacağınız kredi limiti 4.000 TL olsa da banka sizlere 4.000 TL kredi için bir sorgulama yapacak ve kredi notunuzun uygun olması durumunda bu kredi onayı verilecektir. Yazımızda sizlere 4.000 TL kredi ve diğer tüm detaylar hakkında bilgiler vereceğiz. Başvuru yapacağınız bankalardan hemen kredinizi kullanabilirsiniz. İşte bankalar ve başvuru aşamaları…

Yapı Kredi Bankası Anında 4.000 TL Kredi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası üzerinden 4.000 TL kredi aldığınızda hem  banka şartlarına uygun olmanız hem de kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Banka kredi başvurusu için banka şubelerinden sadece kimlikle işlem yaparken, ayrıca banka resmi internet sitesi, SMS sistemi ve internet bankacılığı üzerinden de 4.000 TL kredi imkanı sağlamaktadır. Bu bankadan ne kadar kredi alacağınızı merak ediyorsanız, Bireysel TC numaranız ve Aylık gelir ne kadar ise bu şekil mesaj yazabilir ve bu mesaj sonrasında 4411’e gönderim yapabilirsiniz. 10 dakika olmadan size Yapı Kredi Bankası sonucu söyleyecektir.

Garanti BBVA 4.000 TL Kredi Kampanyası

Garanti BBVA üzerinden 4.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizlere hemen sonuç verecektir. Başvuru için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Kredi notu uygun olan ve 3 aylık sigortası olan vatandaşlar sadece kimlikleri ile birlikte bu kredileri kullanabileceklerdir. Garanti BBVA üzerinden verilen bu kredilerde banka sizlere ne kadar onay vereceğinizi hemen başvurunuz sonrasında söyleyecektir. Banka ayrıca internet sitesi ve internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapma imkanı veriyor.

TEB 4.000 TL Kredi Kampanyası

4000 TL kredi almak için özel bankalar arasında TEB bankasına da gidebilirsiniz. Banka 4.000 TL krediyi 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar sizlere vermektedir. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere ne kadar onay vereceğinizi söyleyecek ve bu limit üzerinde de onay alırsanız, bu krediyi de kullanabileceksiniz. TEB bankası üzerinden ayrıca internet sitesine girerek de başvuru yapılmaktadır.

Halkbank 4.000 TL Kredi Kampanyası

Halkbank, kamu bankası olmasından dolayı, uygun faiz oranları ile kredi alacağınız bir bankadır. Halkbank 4.000 TL kredilerde emekli ve çalışanlara mini kredi fırsatı vermektedir. Bankadan maaş alan kişiler, 36 ay vadeye kadar sizlere 3 ay ertelemeli kredi kullanabileceklerdir. Bu kredi için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.