1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Genç Girişimcilere 14.000 Liraya Nakit Desteği Veriliyor! Şartlar Resmi Olarak Açıklandı!
Genç Girişimcilere 14.000 Liraya Nakit Desteği Veriliyor! Şartlar Resmi Olarak Açıklandı!

Genç Girişimcilere 14.000 Liraya Nakit Desteği Veriliyor! Şartlar Resmi Olarak Açıklandı!

Garanti Bankasından gençlere yönelik kredi çıkarıyor. Kredi notuna bakılarak hareket edilen kredi de 14 bin TL’ye kadar kredi çıkarması sağlanacak. İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi notu ne kadar olmalı? Tüm detaylarıyla Garanti Bankası kredi başvurusu haberimizde anlatılmıştır.

A+A-

Garanti Bankası tarafından yurttaşlara müjdeli haber son dakika açıklaması şeklinde geldi. 14.000 TL tutarında para ödemesi bugünden itibaren hesaplara yatmaya başladı. Yurttaşlara kredi hususunda hızlı bir şekilde onay veren Garanti Bankası, 36 ay vade seçeneği şeklinde 14 bin TL'lik kredi ile alakalı bilgileri resmi internet sayfası üzerinden paylaştı.

Garanti Bankası tarafından uygulamaya konulan kredi kampanyasına katılım sağlamak amacıyla hareket edecek vatandaşların kredi notlarının en az 1350 olması gerekiyor. Bu koşulu sağlayan bütün yurttaşlara hızlı bir şekilde onay verilecek. Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar, en yakın banka şubeleri üzerinden ve bankanın resmi internet uygulaması üzerinden güncel olarak açıklanan kredi faiz oranlarını öğrenebilecek.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Kredi kampanyasına katılım sağlamak amacıyla internet üzerinden başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesini isteyen vatandaşlar, bankanın mobil uygulamalarını kullanmaları gerekir. Cep uygulamasının kullanılması halinde banka müşterisi korunması ve müşteri hesabı üzerinden şifre oluşturulması gerekir. Garanti Bankası cep uygulamasına erişim sağlanarak Garanti Bankası'ndan kredi başvurusunu gerçekleştirecek müşteriler, anında onay alabilir. Garanti Bankası'ndan verilen bu krediler de emekli olan vatandaşların yanı sıra aynı zamanda devlet memuru olan kişilerin de ihtiyaç kredisi kampanyası mevcuttur. Detayları banka resmi internet sitesi üzerinden istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

 

Emekli aylıklarını alan yurttaşlar, ek ödeme ile beraber rahat bir nefes alacak. Kamu bankaları ile beraber özel bankalarda aynı şekilde 2022 senesi içerisinde emekli vatandaşların yüzünü güldürerek yükünü azaltıyor.