1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Garanti Bankası Devlet Destekli 0.49 Faizli Nakit Kredi Vereceğini Açıkladı!
Garanti Bankası Devlet Destekli 0.49 Faizli Nakit Kredi Vereceğini Açıkladı!

Garanti Bankası Devlet Destekli 0.49 Faizli Nakit Kredi Vereceğini Açıkladı!

Garanti Bankası yeni kampanyasında devlet destekli kredisini sunacak.  Yapılan yeni Kredi modelinde 0.49 oranda büyük kampanya dönemine giriyor.  Yeni kredi ne zaman devreye girecek?  Başvuru şartları neler ne zaman başlıyor?  Kredi ile ilgili bilgiler haberimizde paylaşıldı.

A+A-

Garanti Bankası bir kredi türü açarak devlet destekli olarak vatandaşlara sunumunu gerçekleştirecek.  Yapılan Kredi türünde faiz oranı 0,49 olarak belirlendi.  Kredi tutarı olarak 10.000 TL olarak belirlenirken vade oranı ise 36 ay olarak belirlendi.  Ayrıca Kredi'nin özelliği olarak da 3 ay ertelemeli olarak devreye koyabilecek.

 Kredi çekiminden faydalanabilecek kişiler ise sigortalı çalışan veya emekli olan kişilere yönelik çekim sağlanacak. Süreç içerisinde yer alan 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi ve 36 aya kadar vade oranı ile yüzde 0,49 faiz oranına olması uygun olarak yerini alıyor.  Krediden faydalanmak isteyen kişilerin kredi notunun yüksek olması da büyük önem taşıyor. Onaylanmayan krediler için bankanın teklif edeceği kredi faiz oranına göre hareket edebilirsiniz. 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası'nın yeni kredisinden faydalanmak istiyorsanız internet şube, mobil şube veya banka şubeleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kredi içerisinde yer alan bu tür sunumu maaş müşterisi olmanız halinde veriyor. Maaş müşterisi aylık olarak maaşımız Garanti Bankası'nda yatırılırsa eğer size özel kredi oranları ile karşınıza çıkıyor. Maaşınızı Garanti Bankasına taşımanız halinde bu tür kredi fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Maaşınız Garanti Bankası'nda yer almıyorsa size özel kredi oranı teklifi de veriliyor.

 Bu tür durumlarda banka şubelerine giderek başvuru yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Detaylı bilgi için Garanti Bankası Çağrı Merkezi veya şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi alanında en uygun faiz oranı veren bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca yapılan kredi türünde borç kapatma kredisi olarak da bu durumu alabilirsiniz.

Başka bir bankada olan borcunuzu buraya doğru devrederek uygun taksitlendirme ve vade oranları ile hareket edebilirsiniz.  Garanti Bankası'nın özel fırsatlarını değerlendirmek için İnternet şubesi veya Mobil Şube üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.