1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Faiz Oranları Tamamen Değişti! Uygun Kredi Oranları İhtiyaç Sahiplerine Yarayacak!
Faiz Oranları Tamamen Değişti! Uygun Kredi Oranları İhtiyaç Sahiplerine Yarayacak!

Faiz Oranları Tamamen Değişti! Uygun Kredi Oranları İhtiyaç Sahiplerine Yarayacak!

Bankalar faiz oranlarında değişikliğe başladı. Yapılan faiz oranları değişikliği sonucunda Kredi oranlarında da büyük değişim de başladı. İhtiyaç sahibi vatandaşlar bu yüzden kredi çekmesi zor oluyordu. Gelişen olaylarla birlikte artık kredi çekmek mümkün oldu. Son olarak yapılan değişiklikler ilgili detaylar haberimizde paylaşım sağlanmıştır.

A+A-

ING Bank Hoş geldin Kredisi Sıfır Faizli 5000 TL

ING Bank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre faizsiz 5000 TL kredi vatandaşlara sunulacak. Müracaat işlemlerini gerçekleştiren ilk 5000 kişi açısından geçerli olacak bu kampanya, daha yüksek tutarlı nakit paraya gereksinim duyan vatandaşlara ise yüzde 0.99 faiz oranı ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi desteği şeklinde sağlanacak.

Garanti Bankası 5000 TL Düşük Faizli 100.000 TL Bahar Kredisi 

Hoşgeldin kredisi sunan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası ise uzaktan müşteri edinimi ile beraber Garanti Bankası mobil şube uygulaması üzerinden ilk defa garantili olacak vatandaşları 5000 TL kredi faizsiz bir şekilde bölerek ödüllendirirken nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara ise bahar kredisi kampanyası şeklinde 100 bin TL'lik kredi sağlıyor.

Finansbank'tanİhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde Kaç?

Kredi faiz oranları açısından indirim yapan bir başka banka ise Finansbank şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Finansbank mobilden ya da Finansbank şubeleri üzerinde müracaat işlemlerini yerine getirerek veya ilk defa internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerini gerçekleştirecek müşterilere yüzde 0.98 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verilecek.