1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Emeklinin Hesabına 6500 TL Aktarımı Sağlandı! Emekli Parası Nasıl Çekilecek?
Emeklinin Hesabına 6500 TL Aktarımı Sağlandı! Emekli Parası Nasıl Çekilecek?

Emeklinin Hesabına 6500 TL Aktarımı Sağlandı! Emekli Parası Nasıl Çekilecek?

Devlet bankalarından emeklilere yeni bir olanak sağlandı. Yapılan sistem üzerinde 6500 TL'ye kadar hesaptan nakit avans işlemi sağlanabiliyor. Nakit avans işlemleri taksitli bir şekilde sağlanan kolay ödeme imkanı ile sağlanıyor. Nakit avanstan yararlanmak için neler yapılması gerekiyor? Tüm detayları ile nakit avans işlemleri haberimizde paylaşımı sağlanmıştır.

A+A-

Emekliye Bayram Parası Ödemesi Yapılacak! 6500 TL ATM Üzerinden Çekilebilecek. Emekli olan vatandaşlar için bayram parası olarak 6500 TL ye kadar hızlı bir şekilde ödeme verilecek. Emekli olan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları için kullanabilecekleri bu paralarda 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınız üzerinden alacağınız 6500 TL ödemeyle birlikte sizlerde hızlı bir şekilde sonuç alabilecek ve onaylanan tutar, hemen görebileceksiniz. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Halkbank veya Vakıfbank üzerinden alıyor olmanız durumunda bu bankaların internet bankacılığını kullanarak da 6500 tl bayram için verilecek olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına, online internet üzerinden katılabilirsiniz.