1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Emeklilerin Hesabına Bu Hafta 2000 Lira Yatacak! Emekliler Ödemeyi Ne Zaman Alacak?
Emeklilerin Hesabına Bu Hafta 2000 Lira Yatacak! Emekliler Ödemeyi Ne Zaman Alacak?

Emeklilerin Hesabına Bu Hafta 2000 Lira Yatacak! Emekliler Ödemeyi Ne Zaman Alacak?

Emekli vatandaşları yeni bir müjde geldi. Ziraat Bankası bir kampanya sağlayarak nakit avans sağlıyor. Yapılan nakit avans ödemesi ne kadar? Ziraat Bankası nakit avans kampanyası için gerekli şartlar neler? Ziraat Bankası emekli para ödemesi detayları haberimizde paylaşılmıştır.

A+A-

Bankalar tarafından emeklilere ek teşvikler verilmektedir. Bu teşvikler arasında kredi ve nakit avans paketleri sağlanmaktadır. Ödemeler bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Yapılan ödeme Ziraat Bankası tarafından verilerek yeni bir tutar belirlendi. Yeni başlatılan paket içerisinde ihtiyaç kredisi olarak yerini alıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

Ziraat Bankası emekli vatandaşlara 2000 TL'ye kadar nakit avans hesabı verecek. Vatandaşlar başvuru yaparak kısa süre içerisinde onay mesajı gelmektedir. Onay mesajı geldikten sonra hesabınızdan nakit avans işlemi sağlayabilirsiniz. Taksitli olarak sunulacak nakit avans sisteminde 12 aya kadar vade seçenekleri de bulunuyor.

Ziraat Bankası nakit avans başvuru işlemlerini internet şube, mobil şube veya banka şubelerine giderek başvuru işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Yapılan işlem başvurusu yaklaşık olarak bilgilerin girilmesiyle kısa sürede sonuçlanması sağlanıyor. Kredi notu uygun olan kişilerin onaylanması daha kısa süre içerisinde sağlanıyor.

Onay mesajı başvurunun cep telefonuna mesaj olarak gelerek işlemlerin başlanmasını sağlıyor. Kabul işleminden sonra direk olarak hesabınızdan parayı çekim sağlayabiliyorsunuz.

Emeklilere özel verilecek bu sistem üzerinde kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan verilmektedir. Para çekimini ATM’lerden direk olarak çekilmesi sağlanıyor. Sonradan ödeme sağlanması nedeniyle de taksite bölerek rahat ödeme aralığı sağlayabilirler. Yapılan taksitlendirme tutarı olarak 12 ay vadeye kadar çıkarılması sağlanıyor. İlerleyen zamanlarda farklı kampanyalar meydana gelebilir. Bu kampanya türü devlet bankaları tarafından da yapılmaktadır.