1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Emeklilere 1600 TL Promosyon Şansı! Bütün Bankalar Promosyon Veriyor!
Emeklilere 1600 TL Promosyon Şansı! Bütün Bankalar Promosyon Veriyor!

Emeklilere 1600 TL Promosyon Şansı! Bütün Bankalar Promosyon Veriyor!

A+A-

Ülkemizde yaşamakta olan yaklaşık 15 milyon emekli vatandaşa bankalar promosyon ve özel fırsatlar sunarak ellerinden geleni yapmaktadırlar. Zor durumda olan emekli vatandaşlar ise kredi tekliflerini araştırarak fırsatlardan yararlanmaya çalışmaktalar. Yeni çıkan bir duruma göre 3 yıl boyunca taahhüt sürelerini doldurup farklı bir bankaya emekli maaşını taşımak isteyenlere bankalar promosyon sunmaktadırlar. Bu kampanyadan yararlanan kesim ise yeni emekli olanlar ve taahhüt süresini dolduran emekli vatandaşlar olacaktır. Hangi bankalar promosyon fırsatı sunuyor?

Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Bankalar emeklilere birçok fırsatlar ve farklı türde ihtiyaçlarına göre kampanyalar hazırlamaktadır. Bu sundukları promosyon yaklaşık 1600 TL civarındadır! Emeklilere en çok promosyon teklifi yapan ve fırsatlar sunan bankalar ise Denizbank, Akbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Garanti bankalarıdır. Bu bankalardan ziyade farklı olarak diğerleri de aynı şekilde promosyon sunuyorlar. Promosyonlar maaşa göre azalıp artmaktadır. Emeklilerin yararlanacağı bu fırsata 13 adet banka dahil olmuştur.  Peki hangi banka ne kadar promosyon sunuyor? Hangisi daha avantajlı? Bankalar şu şekilde fiyatlarla insanlara hizmet verecektir:

İş Bankası Ne kadar Promosyon vermektedir?

İş Bankası emeklilere çok önem veren bir bankadır. Emekli maaşlarının yüksek veya az olmasına göre promosyon ödemesi yapacak olan İş Bankası 750 TL, 875 TL ve 1000 TL olmak üzere taahhütlerini taşıyanlara promosyon verecektir.

İNG Bank Ne Kadar Promosyon Verecek?

İNG Bank emeklilere maaş miktarının az veya çok olmasına göre ödeme yapacaktır. Emekli maaşınızı İNG Bank’a taşıdığınız takdirde 500 TL, 625 TL ve 750 TL ödeme yapacaktır.

Garanti BBVA Ne Kadar Promosyon Verecek?

Diğer bankalarda olduğu gibi Garanti BBVA’da emekli vatandaşların durumlarına göre promosyon verecektir. Sağladığı promosyon miktarı ise: 800 TL, 1000TL ve 1200 TL’dir.

QNB Finansbank Ne Kadar Promosyon Verecek?

QNB Finansbank emekli olanların ve emekli olacak vatandaşlara 1000 TL, 1300 TL ve 1600 TL olmak üzere promosyon ödemelerini gerçekleştirecektir.

Şekerbank Ne Kadar Promosyon Verecek?

Şekerbank emekli vatandaşlara 700 TL, 1000 TL ve 1300 TL olmak üzere promosyon verecektir.

TEB ve Yapı Kredi Ne Kadar Promosyon Verecek?

TEB ve YapıKredi hemen hemen aynı fiyatları sunmaktadırlar. Promosyonları 1000 TL, 1300TL ve 1500 TL olarak belirlemişlerdir.

Akbank Ne Kadar Promosyon Verecek?

Akbank, emekli olan vatandaşların maaşlarının yüksek veya az olmasına göre promosyon ödemesi yapacaktır fiyatlar ise 850 TL, 1050 TL ve 1250 TL olmak üzere taahhütlerini taşıyanlara promosyon parası verecektir.

Denizbank Ne Kadar Promosyon Verecek?

Denizbank emekli maaşlarını taşıyanlara 670 TL, 850 TL ve 1000 TL ödeme yapacaktır. ,   Sizde bu promosyonlardan faydalanmak istiyorsanız emekli maaşınızı 3 yıl boyunca taahhüt süre kısmını doldurmuş olmanız veya yeni emekli olmanız yeterli olacaktır.