1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Emekliler İçin Büyük Fırsat: Devlet Destekli 18.000 TL Ödeme ve Düşük Faizli Kredi! Başvuru Detayları Burada!
Emekliler İçin Büyük Fırsat: Devlet Destekli 18.000 TL Ödeme ve Düşük Faizli Kredi! Başvuru Detayları Burada!

Emekliler İçin Büyük Fırsat: Devlet Destekli 18.000 TL Ödeme ve Düşük Faizli Kredi! Başvuru Detayları Burada!

Emekliler İçin Büyük Fırsat: Devlet Destekli 18.000 TL Ödeme ve Düşük Faizli Kredi! Başvuru Detayları Burada!

A+A-

Emeklilerin hesabına 18.000 lira para tanımlanacak. Kamu bankalarından emekliye kaç TL promosyon sağlıyor? Kamu bankaları tarafından düşük faiz oranı ile kredi kullanma şartları nelerdir? Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halk Bankası, Mart ayı içinde emekli vatandaşlara yanlarında olma sözü veriyor.

Emekli maaşını kamu bankalarına taşıyan kişilere SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi olanlara devletten destekli emekli kredisi desteği verilecek. Gelir belgesiz ve direkt olarak verilecek olan nakit destek ödemeleri maaş promosyonundan ayrı tutulacak. Başvuru işlemleri için banka şubesine gitmek gerekmiyor. İşte kredi limiti ve başvuru koşulları… Emekliye Tam 18 Bin Lira Ödeme Geliyor…

para-004.jpg

Emekli maaşını almak için kamu bankalarını tercih edenler, hem maaş promosyonu alacak hem de 18.000 TL nakit kazanım sağlayacaklar. Üstelik emeklilerin bu ödemeleri direkt banka hesaplarından ve ATM'den alınabilecek. Kamu bankalarından düşük faiz ile kredi kullanma şartları da çok cazip karşılanıyor. Emekli kredisi ile 18.000 TL ödeme başvurusu, mobil bankacılık ve internet bankacılığı vasıtası ile kabul ediliyor. Hemen maaş taşıma işleminizi yaparak kamu bankalarından nakit destek ödemesi alabilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Olarak Kredi Kampanyası Kamu bankalarından emekliye özel düşük faizli kredi desteği kampanyası sağlanmaya devam ediyor. Emeklilere ödemelerini 3 ay öteleme imkanı da sağlanıyor. Ayrıca emekli maaşlarına göre de 3.000 lira ile 5.000 lira arası değişen promosyon ödemeleri sağlıyor. Kamu bankalarına geçiş yapan emeklilere, düşük faiz ile ayrıca krediye ek ücretsiz havale ve EFT imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, bu bankanın kredi kartını aidatsız olarak da kullanma şansı elde edebilirsiniz.

emeklii.jpg

Maaş Promosyonu ve Kredi Desteği de Sağlanacak Bankalardan SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine devlet destekli emekli kredisi kampanyası sunulacak ve cazip fırsatlar oluşturulacak. Emekli maaşını bu bankalarına taşıyan emekliye hem maaş promosyonu hemde 18.000 TL nakit destek ödemesi sağlanabilecek. Bu fırsatları kaçırmamak için kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru işlemleri için banka şubesine gitmek gerekmiyor. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile emekli maaş taşıma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halk Bankası emeklilere özel düşük faizli kredi desteği de sunuyor. 3 ay erteleme imkanı ve gelir belgesiz kredi gibi avantajlarla emeklilerin yanında oluyorlar.

Bu kampanyalar sayesinde emeklilerin maddi sıkıntıları bir nebze olsun hafifleyecek. Kamu bankalarından bu fırsatları kaçırmamak için hemen başvuru yapabilirsiniz.