1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Emekliler Bayramı Bayram Edecek! Emekli İkramiyesine Zam!
Emekliler Bayramı Bayram Edecek! Emekli İkramiyesine Zam!

Emekliler Bayramı Bayram Edecek! Emekli İkramiyesine Zam!

Emekli ikramiyesi Ramazan Bayramı'nda dağıtımı sağlanacak. Vatandaşlar merakla beklediği zam haberleri yayınlanmaya devam ediyor. Bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Emeklinin ikramiyesine zam gelecek mi? Yapılacak zam emekli ikramiyesinde ne kadar olacak? Emekli ikramiyesinde son durum ne? Emekli ikramiyesiyle ilgili detaylar haberimizde paylaşımı sağlandı.

A+A-

Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? 2022 emekli bayram ikramiyesi ne kadar? Ramazan Ayı'nın yaklaşmasıyla birlikte emekliler tarafından bu sorunun cevabını merak edip araştırıyor. Merak edenler için emekli maaşı bayram ikramiyesiyle ilgili detayları haberimizde derledik. İşte detaylar...

Ramazan Bayramı Emekli İkramiyesi Günü Belli Oldu mu?

Ramazan Bayramı bu yıl 2 Mayıs'ta başlayacak. Bilindiği üzere emeklilere Kurban ve Ramazan Bayramı öncesinde emekli ikramiyesi veriliyor. Dolayısıyla emekli Ramazan Bayramı ikramiyesi 2 Mayıs 2022'den önce hesaplara hesaplara yatacak. 

Emekli Bayram İkramiyesi Ne Kadar Olacak?

Emekli bayram ikramiyesi geçtiğimiz son Kurban Bayramı'nda bin 100 lira olarak hesaplara geçti.Kulislerde konuşulanlara göre, yıl sonunda yüzde 36.08 olarak duyurulan enflasyon oranının bayram ikramiyesine yansıması durumunda 1100 TL olarak ödenen ek gelir, 1496,88 TL miktarında ödenebilir.Bu da iki bayram ikramiyesinin toplamda 2993,76 TL'ye çıkmasını sağlayabilir.