1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Emekli Vatandaşlar Almış Olduğu Maaşlara Göre Artı Para Alacaklar!
Emekli Vatandaşlar Almış Olduğu Maaşlara Göre Artı Para Alacaklar!

Emekli Vatandaşlar Almış Olduğu Maaşlara Göre Artı Para Alacaklar!

Emekli Vatandaşlara Büyük Kampanya! Emekli Vatandaşlar Yüksek Limitli Almış Olduğu Artı Parayı İsterlerse 12 Ay Vade İle Geri Ödeyebilecekler. Kamu Bankalarından Büyük Fırsat! Emeklilere Büyük Müjde Sonunda Geldi! Emekli Vatandaşlar Almış Olduğu Maaşlara Göre Artı Para Alacaklar! Emekliler Ne Kadar Artı Para Alacak? Emekliler Ne Zaman Artı Para Alacak?

A+A-

Emekli vatandaşlara yapılmış olan ödemeler, bankalardan emekli maaş hesapları üzerinden verilmekte ve artı para olarak yatacak olan kredili mevduat hesabı işlemleridir. Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Halkbank gibi kamu bankalarından ziyade özel bankalar olmakta olan Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası gibi bankalardan emekli maaşı almış olan kişilere destekler veriliyor.
Emekli olan vatandaşlara 2500 TL`ye kadar maaş alıyor ise, 2000 TL ödeme alacaklar. 2500 TL üzerinde emekli maaş almış olan kişilere ise en düşük 3000 TL onay verilecek.

Yüksek Limitli Artı Para Alan Kişiler 12 Ay Vadeye Bölerek Geri Ödeyebilecekler!
Ziraat Banka`sından emekli maaşı almaktaysanız ve daha önceden de bu bankadan kredi ve kredi ürünleri kullandıysanız, banka emekli maaş hesabınıza hemen yüksek limitli bir artı para yatıracaktır. Banka tarafından yapılmış olan açıklamada 3000 TL, üzerinde artı para alacak kişiler, ve aldıkları bu parayı kullanmış olduktan sonra isterlerse 12 ay vadeye bölerek geri ödeyebileceklerdir. Ziraat Bankası şubelerinden ve bankanın mobil uygulamasından girerek KMH başvurusu yapılabilmektedir.
Kamu Bankası Ziraat Haricinde Diğer Bankalarda Kampanya Yapıyor!
Kamu Bankası olmakta olan Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları da kampanya yapmakta. Ziraat Bankası ve diğer tüm bankalardan kredi alacak kişiler bankalarda emekli maaşı alması durumunda anında onay alabilecekler.