1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Emekli Maaş Promosyonu Yeni Güncelleme: ING Bankası'ndan 2550 TL
Emekli Maaş Promosyonu  Yeni Güncelleme: ING Bankası'ndan 2550 TL

Emekli Maaş Promosyonu Yeni Güncelleme: ING Bankası'ndan 2550 TL

A+A-

Emekli maaş promosyonu bankalar,promosyon ödemeleri ne zaman,promosyon ödemeleri başladı mı gibi sorular sorulmakta iken ING Türkiye'den emeklileri sevindirecek bir açıklama geldi. Açıklama ile beraber ING'li emekliler 2550 Tl'ye varan maaş promosyonundan faydalanabilecek. Özellikle bu sene beklenilen maaş promosyonuna ilişkin yeni duyurular, haberler emekliyi konuyla alakalı güncel haberler elde edebilme adına araştırmaya sevk ediyordu. Nihayet bu açıklama ING Türkiye tarafından kamuoyu ile paylaşıldı. Peki promosyondaki değişim ne kadar oldu? Vatandaşlarımız en çok bu soruyu merak ediyor. Emeklileri ilgilendiren bu haber ve konu ile alakalı yetkili açıklamaları haberimizde. ING bank emekli maaş promosyonu ile ilgili yapılan güncellemede emekliler ne kadar kazanç elde edecek?

ING Bankası'nın açıklaması doğrultusunda, emeklilere özel başlatılan avantajlı kampanyaya güncelleme geldi. Bu bağlamda ING bankası müşterisi olan emekliler, 750 Türk lirasına kadar alacakları nakit promosyonla beraber Turuncu Ekstra kullanarak yapacakları 750 Türk lirası harcamalarda 50 lira emekli maaş promosyonu kazanacak. Böylelikle 3 senede 1800 lira promosyonla beraber toplamda 2550 liraya kadar bir kazanç söz konusu. ING bankası müşterisi olan emekli vatandaşlar aynı zamanda özel faizden de yararlanabilir. Mobil ve internet üzerinden yapılan transferler için de herhangi bir ücret ödemeyecekleri duyuruldu.

"EMEKLİLER İÇİN SUNDUĞUMUZ AVANTAJLARI ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Bu duyuruyla birlikte ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, emekliler için yarattıkları avantajların son bulmayacağından söz etti."Sunduğumuz son derece avantajlı promosyon kampanyasını 2 bin 550 TL'ye varan rakamlarla daha da rekabetçi hale getirdik. Amacımız emekli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve kendileri için değer yaratacak bir bankacılık deneyimi sunmak" açıklamalarında bulundu.

Gökgöz, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu doğrultuda nakit promosyona ek olarak emekli müşterilerimiz aynı zamanda Türkiye'deki tüm banka ATM'lerinden maaşını ücretsiz olarak çekebiliyor, vadesiz mevduat hesapları için hesap işletim ücreti ödemiyor, ING Telefon Bankacılığı ile doğrudan kendilerine özel müşteri temsilcilerimizden 7/24 hizmet alabiliyor. Ayrıca Destek Hesap ile maaş gününü beklemeden, hesabında para olmasa bile nakit çekebiliyor. Tüm emeklilerimizi ING'nin avantajlı dünyasına bekliyoruz."