1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Elinizi Çabuk Tutun! Bankalar Uyarıda Bulundu Emekli Promosyonda Son Gün!
Elinizi Çabuk Tutun! Bankalar Uyarıda Bulundu Emekli Promosyonda Son Gün!

Elinizi Çabuk Tutun! Bankalar Uyarıda Bulundu Emekli Promosyonda Son Gün!

Kasım ayının sonuna yaklaşılmasının ardından emekli promosyonuna dair açıklamalarda bulunan birçok banka Kasım ayının sonuna kadar başvuruda bulunabileceklerine yönelik de bilgi paylaşımı yaptı. Yani emekli olan vatandaşlar 31 Kasım tarihine kadar emekli promosyon başvurusu yapma hakkına sahip olacak ve işte haberin tüm detayları...

A+A-

Kasım ayının sonuna yaklaşılmasının ardından alınan bilgiler neticesinde bilindiği üzere Eylül ayında emekli promosyon başvuruları bitecekti. Fakat bunun ile birlikte kime bankalar emekli promosyon başvurularının Kasım tarihine ertelendiğini dile getirerek emekli vatandaşlara da adeta müjdeli haberi vermiş oldu.

Fakat Kasım ayının sonunu yaklaşılması ile birlikte kimi bankalar emekli vatandaşların elini çabuk tutması gerektiğini söyleyerek 31 Kasım tarihinde emekli promosyon başvuru kampanyasının sona ereceğini de ifade etti.
Emekli vatandaşlar 3 yıl taahhüt sözü verdikleri bankadan emekli promosyon ödemesi alma hakkına sahip oluyor. Fakat bu promosyon ödemesi alma hakkına sahip olan vatandaşların öncelikle emekli promosyonu için diledikleri bankaya giderek başvuruda bulunması gerekiyor.

Başvuruda bulunduktan hemen sonra 3 yıl taahhüt sözü veren emekli vatandaşlara emekli promosyon ödemesi yapılıyor. Normalde Eylül ayında bitecek olan emekli promosyon kampanyasını kimi bankalar Kasım ayına kadar erteledi. Kasım ayının sonuna yaklaşılması ile birlikte de emekli promosyon ödemesine başvuruların da son bulacağını belirtmekte fayda var..