1. HABERLER

  2. FİNANS

  3. Denizbank ve Garanti BBVA Bankası 10.000 TL İçin Kampanya Başlattı!
Denizbank ve Garanti BBVA Bankası 10.000 TL İçin Kampanya Başlattı!

Denizbank ve Garanti BBVA Bankası 10.000 TL İçin Kampanya Başlattı!

Denizbank ve Garanti Bankasından yeni kampanya başlatıldı. Yapılan kampanya türünde işlemler direk olarak sağlanıyor. İhtiyaç kredisi dağıtımı sağlayarak vatandaşların kredi ihtiyacı giderilecek. İhtiyaç kredisi nasıl çekilir? Garanti Bankası ve Denizbank kredi çekimi nasıl sağlanır? Kredi çekimiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde paylaşımı sağlandı.

A+A-

Denizbank ve Garanti Bankası üzerinden on bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak istiyorsa, bankaların yapmış olduğu SMS kredi servisini internet bankacılığı kredi Servisi ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin. Başvuru yapacak olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi kampanyası hakkında bilgileri öğrenebilir ve nakit kredi kullanabilir.

Bankalardan Faiz Yükseltme Kararı Geldi! Kredi Çekeceklere Dikkat!

İhtiyaç durumunda bankalardan kredi çekimi başlayabiliyor. Ancak bankalar yeni bir karara uyarak faiz yükseltme kararı aldı. Yapılan faiz yükseltmeleri de geri ödeme miktarlarını çok ciddi bir şekilde yükseltiyor. Bankalar faiz yükseltme sonrasında ne tür kredi kararı aldı? Faiz oranları ne durumda? Tüm detayları ile birlikte faiz kararı haberimizde paylaşımı sağlanmıştır. 

Kredi Faizinde İndirim Bekleyenlere Kötü Haber: Maliyetler. Bankalar Tarafından Tek Tek Yükseltildi 

On bir ayın sultanı mübarek ramazan bayramı öncesinde ilkbahar döneminde ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirim beklentisi olan vatandaşlar için kötü haber geldi. Kısa süre öncesine kadar yüzde 2'nin altında olan faizler yeniden yükselişe geçti.

İhtiyaç kredisi kullanarak nakit problemlerini gidermeye çalışan vatandaşlar, bankaların yolunu tutuyor. Bazı bankaların ilk kez müşteri olmak şartı ile düşük limitli kredi paketleri haricinde bu dönem içerisinde çok dikkat çeken bir kampanya şimdiye kadar gelmedin okula aldık halen indirim beklentisi olanlar açısından kötü haber geldi. Zira bazı bankalar, ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını tek tek yükseltme kararı aldı. 

İhtiyaç Kredisi Faizlerini Yükselten Bankalar 

Akbank, çok kısa bir süre öncesine kadar müşterilerine özel bir şekilde bankalar arasında en uygun faiz oranını sunan finansal kuruluşlar başında yer alıyordu. Akbank kredi paketinde 36 aylık vade seçeneği şekilde 50.000 TL limit ile yüzde 1.92 faiz oranı ile kredi sağlanıyordu fakat son güncelleme ile beraber ihtiyaç kredisinde faiz oranları değişikliğe gitti. Akbank tarafından 100.000 TL limit ile verilecek ihtiyaç kredisinde aylık uygulanacak faiz oranının yüzde 2.11 olmasına karar verildi.

ING Bank, 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi vermesi halinde 24 aylık vade seçeneği ya da 50.000 TL'ye kadar kredi vermesi halinde 24 aylık vade seçeneği ile aylık %2. 14 faiz oranı ile kredi veriyor. Bankanın 3 ay erteleme fırsatı bu dönemde de devam ediyor.