1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. DenizBank Hızlı Kredi Dağıtıyor! Direk Hesabına Para Çek!
DenizBank Hızlı Kredi Dağıtıyor! Direk Hesabına Para Çek!

DenizBank Hızlı Kredi Dağıtıyor! Direk Hesabına Para Çek!

DenizBank ilkbahar kampanyası başlatarak herkese kredi dağıtıyor. Yapılan kredide SMS ile direk başvuru sağlayarak yatırılmasını sağlıyor. Denizbank ne kadar kredi sağlıyor? Kredi faiz oranları kaçtan hesaplanıyor? Aylık ödeme tablosu nedir? Kimler kredi kampanyasından faydalanabilir? Denizbank hızlı kredi detayları haberimizde paylaşımı sağlanmıştır.

A+A-

Bankacılık sektörü gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Teknolojiye paralel olarak gelişen bankacılık sektöründe, daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına bankalar vatandaşlara her türlü kolaylığı sağlamaya gayret ediyor. Bu kapsamda, vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kredi başvurularında birçok banka başvuru kolaylığı sağlarken, DenizBank ise vatandaşlara oturdukları yerden başvuru yapma imkanı tanıyor. Maddi zorluklarla karşılaşan ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, DenizBank ihtiyaç kredisi başvurularında ve diğer birçok bankacılık ürün ve hizmeti başvurularında sadece bir SMS atarak başvurusunu gerçekleştirebiliyor. DenizBank, başvurusu onaylananlara anında ödemelerini yaparak, müşterilerinin işini kolaylaştırmayı hedefliyor.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Ödemesi
Türkiye’nin büyük bankaları arasında yer alan ve gün geçtikçe büyümeye de devam eden bankalarından olan DenizBank, tüm bankacılık hizmet ve ürünlerini müşterileri için daha kolay ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyor. Böylece bankacılık işlemlerinde de müşteri talepleri daha hızlı şekilde karşılanabiliyor. DenizBank bu noktada SMS başvuruları ile müşterilerine hızlı ihtiyaç kredisinin kapılarını açıyor.

SMS ile kredi başvurusunda bulunan için DenizBank ihtiyaç kredilerinde %2,47 faiz oranı sunuyor. 50 bin TL ve üzeri tutarlarda 24 aya kadar sunulan vadeler, 50 bin TL altındaki tutarlarda ise 36 aya kadar sağlanıyor. Bu şartlar altında DenizBank’ta 55 bin TL’nin üzerindeki krediler içinse başvuruların şubeden yapılması gerekiyor. DenizBank’ta 36 ay vadeli %2,47 faiz oranı ile 10 bin TL ihtiyaç kredisinde aylık taksit ödemesi de 455,58 TL olarak hesaplanıyor.

Denizbank SMS Başvurusu!
DenizBank’ın sunduğu hızlı ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler, bir SMS ile sıra beklemeden başvuru yapabiliyor. Bunun için vatandaşların “Cebimde Kredi” olarak bilinen bu kredide “KREDİM” yazarak, TCKN ve doğum tarihi bilgilerini (GG.AA.YYYY) aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS şeklinde göndermeleri yeterli oluyor.