1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Dar Gelirli Ailelere Vakıfbank'tan Destek! Kredi Dağıtımına Başlandı!
Dar Gelirli Ailelere Vakıfbank'tan Destek! Kredi Dağıtımına Başlandı!

Dar Gelirli Ailelere Vakıfbank'tan Destek! Kredi Dağıtımına Başlandı!

Dar gelirli ailelere bir müjde Vakıfbank'tan geldi. Zor durumlar geçiren kişiler için kredi dağıtımı sağlayarak ihtiyaç kredisi veriliyor. Ihtiyaç kredisi vade oranları da uygun bir şekilde verilerek vatandaşın kolay ödeme imkânı da sağlanıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi ne kadar süre devam edecek? Vakıfbank kredisi ile ilgili bütün bilgiler haberimizde paylaşıldı.

A+A-

Türkiye'nin öncü kamu bankalarından Vakıfbank, devlet desteklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi paketi ile özellikle de dar gelir grubunda yer alan ailelerin çok rahat bir nefes almalarının önünü açacak. Özel sektör çalışanlarından emekli vatandaşlara kadar pek çok kesimden meslek grubundan vatandaşların faydalanabilecekleri kredi kapsamında uygun geri ödeme alternatifleri de sunuluyor. Uygun geri ödeme planında faydalanarak bütçeye göre en uygun olanlardan faydalanabilirsiniz. Diğer taraftan kolay müracaat işlemlerini de ilan eden Vakıfbank, sms ile müracaat işlemlerini vatandaşların hizmetine sunmaktadır.

Vakıf Bankası İhtiyaç Kredisi 

 

Vakıf bankası tarafından başlatılan kredi kampanyası ile beraber uygun faiz oranları ile dikkatleri çekiyor. Yüzde 1.55 faiz oranı ile vatandaşların hizmetine sunulan bu kredi de 30 bin TL'den 125 bin TL'ye varan bütün nakit gereksinimleriniz için 24 aylık vade seçeneğinden 36 aylık vade seçeneği ne kadar bu kredi kampanyasından faydalanmanız mümkündür.

Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden paylaşılan maliyet tablosuna göre 40000 TL'lik bir kredi paketi için 36 aylık vade seçeneği ile yüzde 1.55 oranları ile aylık 1534 TL'lik 1 taksit seçeneği sunulmaktadır. Ödeme planları ise en uygun metot şeklide belirlenecek ve ayda düşüp taksit oranları ile geri ödeme işlemleri yapılacak.