BİREYSELFİNANS

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2021

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar,  Yapılandırma ile borç kapatma kredisi aynı şey değildir. Borç kapatma kredileri , sahip olunan borcun kapanması hedefi ile bankaların verdiği ihtiyaç kredilerini dile getirmek hedefi ile kullanılmaktadır. Ancak borç yapılandırma prosedürü icraya giren veyahut ödenmeyen borçların en ideal getiri düzeyini yayınlayan bankaya aktarılarak tekrardan hesaplanmasını sağlamaktadır. Borç kapatma kredisini veren bankalar birtakım koşullar aramaktadır. Borç kapatma kredileri genellikle icra sorunu olmayan borçlar için verilir.

Borç Kapatma Kredisi Başvuru

Borç Kapatma Kredisi Başvuru Genel olarak bu olanaklar bireysel müşterilere kıyasla tüzel fertlerin borçlarını yapılandırır veyahut borç kapatma kredileri verirler. Bankalar beyannamelerinde icralık borçların yapılandırabileceğini yazsa da fazlası banka doğrultusunda icraya girmiş borçlara kredi verilmemektedir. Siz de kara listeye girmemek amacıyla bankalar doğrultusunda verdiği kredilerinden faydalanarak borçlarınızı bir an öncesinde kapatabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi nasıl alınır

Ziraat Bankası Birleştirilen İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Birleştirilen İhtiyaç Kredisi, 2021 yılında bankalar doğrultusunda borç kapatma kredisini alınabileceğinden bahsettik. Bunlardan biri de Ziraat Bankasıdır. Banka doğrultusunda müşterilerinin borçlarının kapanması emeliyle ideal faiz oranları ve 5 yıla varan vadeler ile birlikte ihtiyaç kredisi vermektedir. Değişik bir bankaya kredi kartı borcu olanlar, borç transferi yaptıkları takdirde kredi alabilir. Alınan kredi ile borçlu olan bankanın borcu kapatılır ve yurttaşımız tercih ettiği vadede, banka doğrultusunda kendisine sunulan ödeme taslağına göre taksitlerini öder.

  • 24 ay vade tercih edilmesi halinde faiz düzeyi %1,10
  • 60 ay vade tercih edilmesi halinde faiz düzeyi %1,20 olmaktadır.

 Birleştirilen İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Birleştirilen İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, bu kampanyadan faydalanmak emeliyle kredi müracaatlarının banka şubelerine yapılması gerekmektedir. Hem de borcunuz kapatıldıktan sonra sahip olunan kartınız da iptal edilecektir. Tekrar kredi kartı kullanmak isteyenler, kredi kartı talebinde bulunabilir. 31 Aralık 2018‘den öncesinde var olan kredi borçlarınız için bu kredilerden faydalanabilirsiniz.

Halkbank Destek Kredisi

Halkbank Destek Kredisi, Bireysel kredi kartı borcu olan yurttaşlar Halk Destek Kredisi‘nden yararlanarak borçlarını kapatabilirler. Kredi ayrıntıları Ziraat Bankası ile benzerdir.

  • 24 aya varan vadelerde faiz düzeyi %1,10
  • 60 aya varan vadelerde faiz düzeyi %1,20 olacaktır.

Faiz oranları hayat sigortası yaptıran kişiler için geçerli olmaktadır. Krediden faydalanmak emeliyle size en yakın Halkbank noktasına gidebilir, müracaatlarınızı yapabilirsiniz. almak için bu 2 bankayı kullanabilirsiniz.

Kosgeb kredisi veren bankalar


Daha Fazla Göster

9 Yorum

  1. Sistem o kadar güzel dönmeye başladı ki borç kapatabilmek için bile faiz ile kredi alıyoruz. Krediyi çek faizi öde sonra kredi çek faizi tekrar öde derken kaldık ellerinde bankaların.

  2. Kredi not tutarımız çok düşük olsa dahi tek bir bankaya borçlanmamız mümkün müdür ?

  3. Kredi notum düşük hatta kara listede olduğum için borcumu kapatmak için bile kredi çekemiyorum. Başka bir yöntem bulmalıyım.

  4. Üstadım eline sağlık güzel bir yazı yazmışsın borcum var benimde ama nerden kredi çeksem diye internette araştırırken senin siteye denk geldim. Şimdi anlattıklarını tek tek not aıyorum buna göre hareket edeym

  5. Borcu olup kredi ile kapatmayı düşünenlere müthiş bir kaynak paylaşımı olmuş. Kredi borcu ödemesi yapacaklara kesinlikle faydalı olacaktır.

  6. Borçlarımı kapatmak istiyorum ama bir türlü kapatamıyorum. Bu yüzden bu şekilde bir yol izleyeceğim fakat borçlarım daha da artar diye çok korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu