1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bim Marketler Zincirinde İndirim Üstüne İndirim! Yok Böyle İndirim Kataloğu!
Bim Marketler Zincirinde İndirim Üstüne İndirim! Yok Böyle İndirim Kataloğu!

Bim Marketler Zincirinde İndirim Üstüne İndirim! Yok Böyle İndirim Kataloğu!

BİM marketler zinciri alınan bilgiler neticesinde bu zamana kadar yaptığı aktüelli ürün listesi ile gündeme geldi. Peki ama BİM marketler zincirinde bu hafta hangi ürünler indirimde olacak vatandaşlar bu sorulara cevap alıyor ve işte haberin tüm detayları...

A+A-

BİM marketler zinciri bu zamana kadar birçok aktüelli ürün listesi paylaşarak vatandaşın hem yüzünü güldürdü aynı zamanda da cebini rahatlatmayı başardı. Bunun ile birlikte BİM marketler zincirinde hangi ürünlerin indirimli olarak raflarda yerini alacağı ise merak söz konusu olurken BİM marketler zincirindeki indirimli ürünler ise gündeme geldi.

Alınan bilgiler neticesinde BİM marketler zincirinde bu hafta gıda ürünlerinde %25 oranında bir indirim uygulanırken bunun dışında yine emizlik ürünlerinde de BİM marketler zincirinde neredeyse %50 oranında bir indirim uygulanacak. BİM marketler zincirinde uygulanan bu İndirimin ise hafta sonu devam edeceğine yönelik açıklamalarda yapılırken alınan bilgiler neticesinde Neredeyse her hafta indirimli ürün listesi ile gündeme gelen bim marketler zincirinde gıda ürünleri ve temizlik ürünleri dışında yine seçili çikolata ve gofret ürünlerinde de indirim uygulanacak. Sadece Cumartesi ve Pazar indirimli olarak raflarda yer alacak olan ürünler yarın itibarıyla %25 ve %50 oranında aktüelli ürün listesinde de yer alacak.
 


Etiketler : ,