1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Beklenen oldu! 11400 TL Para Hesaplara Tanımlanıyor!
Beklenen oldu! 11400 TL Para Hesaplara Tanımlanıyor!

Beklenen oldu! 11400 TL Para Hesaplara Tanımlanıyor!

Vatandaşların kamu bankalarından İhtiyaç Kredisi olarak beklentisi bir yer alıyordu. Yapılan beklenti Sonuç olarak yer verilerek dağıtıma başlandı. Kredi dağıtımına başlayarak süre içerisinde neler değişecek? Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan kredi nasıl çekilir? Kredi çekim aşamaları haberimizde paylaşımı sağlanmıştır. 

A+A-

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartlar dahilinde hızlı bir şekilde nakit kredi onay alabiliyor. Son yapılan kampanyada kendi hesabı olan vatandaşlara 11400 TL ödeme yapacak olan bu iki banka, özellikle internet bankacılığı kullanan vatandaşlarına 5 dakika içerisinde sonuç veriyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi onayı alabilir, onaylanan tutarı da hemen hesabınıza yatırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi 

Kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, sigortalı olarak çalışan ve emekli olan vatandaşların tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden 11400 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak bu kredileri kullanabiliyor. Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru yapmak istiyorsanız kimliğiniz ile birlikte gelir belgesini de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. 

Ziraat Bankası, vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankaların başında geldiği için huzurlu şekilde sonuç vererek, sizin hesabınıza hemen 11400 TL ödeme yatıracak. Ziraat Bankası üzerinden sigortalı olarak çalışan kişilerin nakit kredi kullanmaları durumunda başvurularını hemen hesaplarına yatırabilmeleri için en az 6 aylık sigorta, geçmiş olması gerekiyor. 

Vakıfbank Kredi

Ziraat Bankası gibi kampanya başlatan, kamu bankası olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar 11400 TL ödeme vermektedir. vakıfbank, başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak bu krediye internet bankacılığı üzerinden ve banka şubeleri üzerinden vermektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda acil kredi kullanacak olan vatandaşlar vakıfbank kampanyasına katılmak istiyorsa, banka kredi puanı da 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Kampanya yapan Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden detaylı bilgileri almak istiyorsanız ve daha yüksek limitlerde nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu yapmak için bankaların resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.