1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bankalardan Resmi Açıklama Geldi! Emeklilere Yüksek Kredi Düşük Faiz İle Verilecek!
Bankalardan Resmi Açıklama Geldi! Emeklilere Yüksek Kredi Düşük Faiz İle Verilecek!

Bankalardan Resmi Açıklama Geldi! Emeklilere Yüksek Kredi Düşük Faiz İle Verilecek!

Emeklilere özel sunulmakta olan yeni kredi kampanyası bir hayli mutlu etti. Kampanya kapsamında kredinin 0.49 düşük bir faiz oranıyla ve de 50.000 TL`ye varmakta olan yüksek kredi limiti imkanı büyük bir fırsat sunacak.

A+A-

 Kampanyadan sadece emeklilerin yararlanacak olması ile kredinin 36 ay vade ile birlikte ihtiyaç kredisi olarak verilecek olduğu duyuruldu. Kampanyadan yararlanmak istemekte olan emekliler için bazı şartlar zorunlu olarak sunulacak. Vatandaşların emekli maaşlarını kamu bankaları aracılığı ile almakta olmaları ve öncesinde bu bankadan kişilere verilmiş kredi olması aranan şartlar arasında yer aldı. Üstüne üstlük 0.49 faiz oranı ile kredi imkanından yararlanacak olmakta olan emekliler ödenecek olan ilk taksitte 3 ay erteleme imkanı sunuldu.

Yüksek Kredi Düşük Faiz!

Yüksek kredi limiti ve düşük faiz kampanyası Ziraat Bankası ve de diğer kamu bankaları tarafından duyurulmakta. Bankaların aramış olduğu şart emekli olmuş vatandaşların emekli maaşlarını kendi bankalarından almakta olması ve de yine kendi bankaları tarafından daha önce kredi verilmiş olmasıdır. Şartlar sağlandığından ihtiyaç sahiplerine 0ç49 faiz oranı ile 50.000 TL`ye kadar varan kredi verilmektedir. Ancak şartlar sunulamadığı takdirde kişilere daha yüksek faiz oranı uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak  istemekte olanlar bankaların resmi web siteleri üzerinden ve ya banka şubelerinden kimlik bilgileriyle birlikte başvuru yapabilirler.

Sadece Emekli Vatandaşa Verilecek!

Emeklilere sunulmakta olan bu son dakika şok kampanya kapsamında kullanılacak olmakta olan krediler 36 ay vade ve de 50.000 TL kredi imkanı sağlayacaktır. Bu krediden yararlanmak istemekte olan emekli vatandaşlar  başvuru yapmış olduğu bankalar aracılığı ile birlikte emekli maaşlarını almak zorundadırlar. Emekli vatandaşlara verilecek olan bu kredi şubeye gitmeye gerek olmaksızın, web sitesi haricinde de başvuru imkanı sağlanmaktadır. Bankaların mobil uygulamalarını kullanmakta olan kişiler uygulamalar aracılığı ile de başvuru yapabilecekler. Aranmakta olan şartlar sağlandığında ihtiyaç sahiplerine 0.49 faiz oranı ile birlikte 50.000 TL kredi verilmektedir.