1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bankalardan Nakit Avans Kampanyasıyla Vatandaşın Cebini Dolduracak!
Bankalardan Nakit Avans Kampanyasıyla Vatandaşın Cebini Dolduracak!

Bankalardan Nakit Avans Kampanyasıyla Vatandaşın Cebini Dolduracak!

Bankalar nakit avans kampanyası başlatarak vatandaşın nakit ihtiyacını karşılayacak. Halkbank ve Akbank başlattığı kampanya döneminde vatandaşa 10 bin TL'ye kadar nakit avans sunuluyor. Başvurulan nakit avans direk olarak hesaplara yatıyor. Nakit avans başvurusu nasıl yapılır? Nakit avans için gerekli aşamalar nelerdir? Nakit avans başvurusuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde paylaşıldı.

A+A-

Düşük faizli ve ödeme hususunda da sorun çıkmayacak bir fırsat gündeme geliyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Ayrıntılar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Ekonomik açıdan sıkıntılarla karşılaşan vatandaşlara bankalardan sevindiren bir haber geldi. Düşük faiz oranı ve ödeme noktasında sunulan kolaylıklarla bankalar vatandaşlara 10 bin TL kredi fırsatı sunuyor. Bu fırsata göre acil nakit ihtiyacı olan milyonlarca müşteriye profesyonel bir destek gelecek. Bankalar müşterilere nakit avans ve kredi çerçevesinde 10 bin TL nakit ödemesi gerçekleştirecek.

Bankalar Nakit Avans Dağıtımına Başladı!

Bankalar acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalan müşterilere 10 bin TL acil nakit avans veriyor. Bu ödemeden faydalanmak isteyen müşterilerin Akbank ve Halkbank müşterisi olmaları gerekmektedir. Bu müşteriler ilgili nakit ihtiyaçları için bu bankaların bireysel müşterisi oldukları taktirde ödemelerden faydalanabilecekler. Şubeye gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden nakit kampanyası kullanma rahatlığı da vatandaşlara sunuluyor.

Aynı zamanda onaylanan bu limit anında banka hesabına aktarılıyr. Müşteriler de bankalara müracaat etmeden direkt olarak başvurdukları ve kullanmak istedikleri kredi tutarını banka hesapları aracılığıyla çekebiliyor ve anında kullanmaya başlayabiliyor. Başvurular için de banka şubesine müracaat etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bankalar başvurular için gelir belgenizi talep etmiyor. Bankanın maaşlı müşterisi olmanıza da gerek kalmadan, bireysel müşterisi olmanız yeterlidir.

Akbank Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Akbank müşterileri 10 bin TL kampanyasından faydalanabiliyor. Akbank bankasında maksimum 36 ay vadeleme hakkı mevcut. Aynı zamanda diledikleri taktirde müşteriler taksitleri anında o ilk aydan ödeyebilecekler. Şimdi alacak, üç ay sonra ilk taksit ödemesini yapmaya başlayacaksınız. Bu gibi pek çok avantajlar da müşterilerin krediye olan talebini arttırdı. Sizlerde Akbank bankası üzerinden 10 bin TL nakit avans çekmek istiyorsanız Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir, mobil bankacılığa giriş yapabilir, resmi internet adresi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ya da bizzat Akbank şubelerine müracaat edebilirsiniz. Detaylı bilgi Akbank resmi internet adresi üzerinden müşterilere duyuruldu.

Halkbank Acil Nakit Avans Nasıl Çekilir?

 

Halkbank 10 Bin TL acil nakit kampanyasına başvuru yapmak için Halkbank mobil veya Halkbank internet bankacılığı kullanmanız gerekiyor. Bu iki başvuru seçeneği sizlerde mevcut değilse, Halkbank şubelerine müracaat ederek de kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm bunlara bakıldığında güvenilir nakit ihtiyacını karşılamanın kolay bir yolu olarak Halkbank karşımıza çıkıyor. 7/24 online bir şekilde rahatlıkla başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkün.