1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Bankalar Konut Kredisini 0.99'a İhtiyaç Kredisini İse 0.89'a İndirdi! Herkes Kredilere Akın Etti!
Bankalar Konut Kredisini 0.99'a İhtiyaç Kredisini İse 0.89'a İndirdi! Herkes Kredilere Akın Etti!

Bankalar Konut Kredisini 0.99'a İhtiyaç Kredisini İse 0.89'a İndirdi! Herkes Kredilere Akın Etti!

Krediler son dönemlerde kampanyaları girerek vatandaşlara daha cazip bir hale gelmeye başladı. Mart ayına girildiğinde ilkbahar kampanyası Başlatılıyor. Yapılan Kredi olanakları konumuzda detaylı olarak paylaşımı sağlanmıştır. En iyi kredi oranı veren banka hangisi?

A+A-

Bankalar uzun süreden beri yüksek faizlerden dolayı kredi çekilme oranının çok düşürmüştü. Bu durum olması ile yeni kampanya süreci ilkbahar dönemi ile başlangıç sağlayacak.

Yapılan krediler ihtiyaç ve Konut Kredisi olarak kampanya sürecine girmeye hazırlanıyor.Faiz oranları olarak yüzde 0,99 oranında ihtiyaç kredisi sunulacak nokta Konut Kredisi olarak da yüzde 0,89 olarak sunulmaya hazırlanıyor.

En Uygun Faiz Oranı Veren Bankalar

 Kampanya sürecini yüzde 0,99 faiz oranı ile giren banka listesinde Akbank ve ING Bank alıyor. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek Kredi türünde 10 bin liraya kadar kredi verilmesi sağlanacak. Her iki banka üzerinden herhangi bir çalışma yapmadıysanız internet şube, mobil şube veya banka şubesine giderek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Size özel faiz oranları da çıkabilme ihtimali olduğundan dolayı banka şubelerine giderek işlemlerinizi yaptırmanız daha iyi olacaktır.

 En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

Ev almak isteyenler için yeni bir kampanya türü oluşturuluyor. Türkiye Finans Katılım Bankası finansman kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yüzde 0,89 aylık kar payı ile 120 ay vadeli olarak verecek şekilde ayarlanan kampanya içerisinde başvuruları web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezi veya banka şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapılan kampanya türü ile en uygun faiz oranlı konut kredisi bankalar arasında yer alıyor.