1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Akaryakıt Zamlarından Dolayı Bankalar Harekete Geçti! Bankalar 500 Lira Akaryakıt Desteği Veriyor!
Akaryakıt Zamlarından Dolayı Bankalar Harekete Geçti! Bankalar 500 Lira Akaryakıt Desteği Veriyor!

Akaryakıt Zamlarından Dolayı Bankalar Harekete Geçti! Bankalar 500 Lira Akaryakıt Desteği Veriyor!

Akaryakıt zamlarından sonra vatandaşlar kendi ihtiyaçları karşılamak yerine akaryakıt ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. ING Bank tarafından 500 TL akaryakıt ödemesi sağlanacak. Yapılacak ödemeler Petrol Ofisiyle anlaşma sağlanarak yapılıyor. 500 TL akaryakıt ödemesi nasıl sağlanır? Tüm detaylarıyla akaryakıt ödemesi haberimizde paylaşımı sağlandı.

A+A-

Türkiye’de, son 1 yıl içinde benzine %166 ve motorine de %235 oranında zam yapıldı. Geride bıraktığımız haftada benzinin litre fiyatına 2,67 TL ve motorinin litre fiyatına da 5,12 TL zamlar yansıtıldı. Rusya – Ukrayna krizinin büyümesi ve krizin Rusya’nın işgal harekatına dönüşmesi, küresel piyasalarda Brent petrol fiyatının hızla yükselmesine neden olurken, yurtiçi piyasalarda artan döviz kurları da bu yükselişlere eklenince, akaryakıt fiyatları çok ciddi artışlarla karşılaştı. Artan akaryakıt fiyatları ile birlikte ING Bank, Petrol Ofisi ile kurduğu işbirliği ile akaryakıt kampanyasını duyurdu. Tek bir SMS ile katılım sağlanabilen kampanyada ING Bank akaryakıt alışverişlerinde 500 TL hediye ediyor. İşte detaylar…

ING Bank Kampanyasında Neler Yer Alıyor?

Türkiye’de birçok araç sahibi, son dönemlerde gelen akaryakıt zamlarından sonra kontak kapatmak zorunda kaldı. Öte yandan birçok vatandaşın ise böyle bir imkanı bulunmuyor ve birçok kişi sık sık akaryakıt harcaması yapmak durumunda kalıyor. Özellikle akaryakıt alışverişlerini sık sık yapmak zorunda olanların avantajına olan bu kampanya ile ING Bank, araç sahiplerine 500 TL akaryakıt hediyesi veriyor.

Harcama Yapana 500 TL Cebinde!

ING Bank tarafından duyurulan kampanyaya katılım gösterenler, Petrol Ofisi ile yapılan anlaşmada, ING Bank mobil ödeme sistemi üzerinden her ay 500 TL harcamayı 12 ay taahhüt ettiğinde 500 TL hediye kazanıyor. Katılım gerektiren bu kampanyada ING Bank bireysel kredi kartı sahibi olan herkes kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin ING Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyaya başvurması ve plaka bilgilerini girmesi gerekiyor.

Kampanya İçin Ne Gerekli?

ING Bank tarafından sunulan kampanyada, Petrol Ofisi istasyonlarından her ay 500 TL akaryakıt harcaması yapacağını taahhüt eden ve 12 ay boyunca bu harcamayı gerçekleştirenlere 500 TL hediye veriliyor. Kampanyaya katılım sonrası ilk ay 500 TL’lik harcama gerçekleştirilmediğinde, takip eden aydan itibaren taahhüt süreci de başlamış olarak kabul ediliyor