1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Akbank Kartı Olanlara Müjde! 300 TL Para Dağıtımı Sağlanıyor!
Akbank Kartı Olanlara Müjde! 300 TL Para Dağıtımı Sağlanıyor!

Akbank Kartı Olanlara Müjde! 300 TL Para Dağıtımı Sağlanıyor!

Akbank kartı olanlara müjdeli haber verildi. Yapılan kredi kartı harcamalarını 300 TL parapuan haberi geldi. 300 TL para puan nasıl çekilir? Axess kartı sahibi olan kişileri verecek olan kampanya nasıl katılır? Başvuru aşamaları nelerden oluşuyor? Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Haberimizde Akbank kartıyla ilgili detaylı bilgiler verilecek işlem aşamaları anlatılmıştır.

A+A-

Axess’in müşteriler tarafından ilgiyle takip edilen ‘Kendi Kampanyanı Kendin Yap’, Ramazan döneminde yeniden müşteriler için açıklanırken katılanlara 300 TL değerinde puan hediye edileceği belirtildi. Bu doğrultuda 1 Nisan-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Axess Mobil’den harcama yapacağınız market, giyim, elektronik, restoran ve seyahat sektörlerinden dilediğinizi seçin, ödül tipini chip-para veya Mil Puan olarak belirleyin ve belirleyeceğiniz harcama tutarına göre kendi kampanyanızı oluşturabileceğiniz ifade edildi.

300 TL Kampanya Sağlanıyor

Yapılan duyurunun devamında kampanya kapsamında 300 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanırken, Wings sahipleri ise dilerse chip-para dilerse 50 bine varan Mil Puan kazanılabileceği aktarıldı. Banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntıları da paylaşıldı.

Son Gün Ne Zaman?

01 Nisan – 08 Mayıs 2022 tarihleri arasında market, giyim, elektronik, restoran ve seyahat sektörlerinde müşterilerin seçecekleri ödül tipine ve alışveriş tutarına göre oluşturdukları kampanya kurgularına bağlı olarak chip-para verileceği belirtilen duyuruda kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den istediği sektörü, ödül tipini ve alışveriş tutarını seçerek kendi kampanyasını oluşturması gerektiği vurgulandı.

Hangi Kartlara Verilecek?

Yapılan duyurunun devamında bir müşterinin her sektörden en fazla 1 olmak üzere toplam 2 farklı kampanya oluşturabildiği belirtildi ve bir müşterinin kampanya kapsamında en fazla 300 TL chip para kazanabileceği aktarıldı.

Kampanya koşulları müşterinin oluşturacağı kampanya özelinde değişiklik gösterecektir. Oluşturulan kampanyanın koşulları Axess Mobil uygulamasında Profil sekmesinde yer alan Katıldığınız Kampanyalar alanında ilgili kampanyanın detay sayfasında yer alacaktır. Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’ların kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır. Chip-para hediyesi verilen kampanyalara, bireysel Axess ve Wings kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında Chip-para hediyesi verilen kampanyalara Ticari Kartlar, Free kart, banka kartları ve Bank’O Card Axess dahil olmazken kampanya kapsamındaki sektörlerde internet üzerinden ve yurt dışından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu ifade edildi.