1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Akbank, İhtiyaçlıya 57 Bin TL Nakit Dağıtıyor! Ayrım Yok Direk Hesabınızda!
Akbank, İhtiyaçlıya 57 Bin TL Nakit Dağıtıyor! Ayrım Yok Direk Hesabınızda!

Akbank, İhtiyaçlıya 57 Bin TL Nakit Dağıtıyor! Ayrım Yok Direk Hesabınızda!

Akbank hesabınıza direk olarak 57 bin TL'ye kadar nakit dağıtıyor. Ihtiyaçlı olan kişiler kredi çekmek de zorlanmaktadır. Bu tür işleme karşı Akbank yeni bir kredi türü çıkartarak vatandaşlara dağıtımına başladı. Ihtiyaç kredisi için gerekli aşamalar haberimizde paylaşılmıştır.

A+A-

Akbank, İhtiyaç Duyan Vatandaşlara 57.000 TL Nakit Desteği Verileceğini Duyurdu. Akbank, ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara 57.000 TL tutarında nakit ödeme ve destek faaliyetinde bulunacağına yönelik bir açıklamaya son dakika olarak kamuoyuna duyurmuştur. Buna göre 57.000 TL tutarındaki bu ödeme için onay almak isteyen kişiler haberin devamında yer alan detayları dikkatlice göz atabilir.

Akbank, kendi bankası üzerinden nakit ihtiyacını gidere bilmek adına krediye başvurabilecek olan vatandaşlar için önemli açıklamalarda bulundu. Bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan bu duyuruda ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara özel olarak 57.000 TL tutarında nakit destek ödemesinin yapılacağı açıklandı. Bu ödemeyi almak için başvuruda bulunmak isteyen kişiler banka tarafından sunulan bazı koşulları yerine getirmeleri ve bazı şartları sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Kredi başvuru işlemlerinde dikkate alınacak olan ilk kıstas, kredi puanıdır. Buna göre 1400 puan ve üzerinde kredi puanına sahip olan vatandaşlar yüksek limitli kredileri kolaylıkla kullanabileceklerdir. 1400 puan ve üzerindeki seviyelerde puana sahip olan kişiler aynı zamanda 36 ay vade seçeneği ile beraber 57.000 TL krediyi kolaylıkla kullanabileceklerdir.